Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Fenomen MOBA Oyunu Honor of Kings Türkiye’ye Geliyor

Dünyanın en çok oynanan çevrimiçi çok oyunculu savaş arenası (MOBA) oyunu Honor of Kings'in yakında Türkiye’deki oyuncular için mobil cihazlarda oynanacağı duyuruldu.

Günlük 100 milyon oyuncuyla dünyanın en çok oynanan mobil MOBA oyunlarından biri olan Honor of Kings, çok yakında Türkiye’ye geliyor. Mobil cihazlar için Çin ve Brezilya’nın ardından ülkemize de adım atacak olan popüler yapım, lansman sürecine özel ön kayıt yaptıran tüm oyuncularına çeşitli sürprizler vadediyor.

Tencent Games’in bir yan kuruluşu olan TiMi Studio Group tarafından geliştirilen Honor of Kings’in yayıncı koltuğunda, PUBG MOBILE ve SYNCED gibi kaliteli yapımların arkasındaki Level Infinite oturuyor. Bugün itibarıyla Türkiye’deki oyuncuları ön kayıt sürecine davet eden çevrimiçi çok oyunculu savaş arenası oyunu, resmi çıkış tarihi öncesinde oyunculara oyun içi ödüller kazanma fırsatı da sunuyor.

Honor of Kings Ön Kayıtları Sürpriz Hediyeler Sunuyor

Honor of Kings ön kayıt

Ön kayıt yapan tüm oyuncuların kazanacakları özel ödüller şu şekilde:

 • Oyunun sembolik kahramanlarından biri olan Ying
 • Ying’in Kızıl Püskül kostümü
 • 500 Elmas
 • 2000 Arcana Parçası
 • 5000 oyun içi para
 • Sınırlı bir süre için tüm kahramanların ücretsiz deneme sürümü

Hızlı tempolu 5v5 takım savaşları içeren Honor of Kings, mobil cihazlarda yoğun, hızlı tempolu bir deneyim yaşatıyor. Her biri kendine özgü yeteneklere ve hikayelere sahip, Çin tarihi ve mitolojik efsanelere dayanan kahramanlardan oluşan bir karakter havuzuna sahip olan oyun; aksiyon, strateji ve taktik gerektiren bir oynanış sunuyor.

Ön kayıt ve ödüllerle ilgili daha fazla bilgi için bu adresi ziyaret edebilirsiniz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

  Yorum Yaz

  Email adresiniz yayınlanmayacak.

  Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.