Felwinter’s Lie Sonunda Destiny 2’ye Geliyor

Felwinter's Lie silahı Destiny 2'ye geliyor.

Destiny 1‘de bulunan ve oyuncular tarafından oldukça sevilen Felwinter’s Lie, geliştirici Bungie tarafından açıklandığı üzere nihayet Destiny 2’ye geliyor. Diğer shotgun’lara göre daha iyi performans gösterir ancak orijinal Destiny’de olduğu kadar değil.

Felwinter’s Lie, Aggressive Frame‘in gelişmiş bir versiyonunun yanı sıra anında değiştirilebilen mükemmel avantajlara sahip olduğundan, topluluğun en sevdiği silahlardan biri olan Mindbender’s Ambition‘dan daha iyi bir performans gösteriyor.

Bunun yanı sıra Felwinter’s Lie silahına sahip olduğunuzda iki kilit arasında seçim yapabilirsiniz. İster Quickdraw’ı ister Slideshot’ı seçmek oyuncuların kendi tercihine kalmış durumda. Orijinal Destiny oyununda Felwinter’s Lie oldukça güçlü ve topluluk tarafından çok sevilen ve tercih edilen bir silahtı. Ancak şimdi ki versiyonu ilk versiyonunda ki kadar güçlü olmayacak.

Quickdraw ve Slideshot shotgunlar’da oldukça fazla rağbet görüyor ve genellikle oyuncular tarafından ilk tercih edilenler. Bununla birlikte, Felwinter’s Lie, açılış atışıyla düşmanları sülük atışları da dahil olmak üzere oyundaki herhangi bir av tüfeğinden en uzun tek vuruş öldürme potansiyeline sahip olma potansiyeli olduğundan en çok tercih edilen silahlardan biri olacaktır.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol