Fear The Wolves

Takip Et
9.3

Mükemmel

7.2

Kullanıcı

Fear The Wolves 1.0 Sürüme Geçti, Oyun Bedava Oldu!

Fear The Wolves bedava olarak oynanıyor.

Vostok Games tarafından geliştirilen ve 2018’de büyük umutlar ile geliştirilerek piyasaya sürülen Fear The Wolves şu sıralar bedava oynanıyor.

Dün yaptığımız haberde oyunun 2018’in Ağustos ayında erken erişim oyunu olarak yayınlandığından söz etmiştik. Dün akşam saat 20:00 sularında tam sürüme geçiş yapan Fear The Wolves 5 günlüğüne de ücretsiz oldu. Çok oyunculu olarak dünyanın dört bir yanından oyuncuları yan yana getiren yapım aldığı güncelleme ile yeni içerikleri de oyunculara sunuyor. Yeni silah, yeni kurt davranışları, harita üzerinde yeni yer ve daha fazlası dün oyuna gelen 1.0 güncellemesi ile oyunculara sunuldu. Çeşitli iyileştirmelerin yapıldığı oyunda çeşitli hatalar da ortadan kaldırıldı.

Oyuna gelen üç yeni özelleştirme seti ile oyuncular karakterlerini daha hoş bir hale getirebilecekler.

1.0 sürüme geçişi kutlamak isteyen geliştirici ekip oyunu 5 gün ücretsiz olarak oyunculara sunuyor. 12 Şubat’a kadar ücretsiz olacak olan yapım, aynı zamanda yüzde 50 indirimli olarak satılıyor. Dileyen oyuncular ücretsiz olarak oyunu oynayabilecek ve daha sonra eğer beğenirlerse yüzde 50 indirimli olarak oyunu 28.50 TL olarak satın alabilecekler.

Güncellemenin tüm detaylarına buradan ulaşabilirsiniz.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol