Fear the Night Erken Erişim Oyunu Olarak Yayınlandı!

Yeni zombi oyunu Fear the Night yayınlandı.

Zombilerle dolu bir atmosferde mücadele edeceğimiz Fear the Night’da hayatta kalabilmek için savaşacağız.

Snail Games USA tarafından geliştirilen ve dün gece yayınlanan Fear the Night karanlık atmosferi ile her kesimden oyuncuya hitap edecek. Gece ve gündüz döngüsü eşliğinde savaşacağımız oyunda benzersiz silahlar ile kendimizi savunacak ve zombileri etkisiz hale getirmeye çalışacağız. Agrasif bir yapıya sahip olan zombiler sese ve kokuya duyarlı bir şekilde karşımıza çıkacaklar. Şehri ele geçiren zombiler insanları yiyerek besleniyor ve her geçen gün sayılarını da artırmaya devam ediyorlar.

Oyun içerisinde karakterimiz ile bir yandan zombiler ile savaşırken diğer bir yandan da hayatımızı devam ettirmeye çalışacağız. Etrafta bulunan bitkileri, meyveleri yiyebilecek, taşlardan araç gereç yapabilecek ve zombileri etkisiz hale getirmede kullanabileceğiz. Oldukça geniş bir haritaya sahip olan oyunda tek oyunculu ve çok oyunculu bir oynanış yer alıyor. Steam’de 25.00 TL gibi cazip bir fiyat etiketine sahip olan zombi oyunu 18 Aralık’a kadar da yüzde 25 indirime girerek 18.75 TL olarak satışlarına devam ediyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol