Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

FC 24 Prime Gaming Paketi 89’luk Vini Jr Kartı Veriyor!

Üçüncü FC 24 Prime Gaming Paketi ile 89 reytinge sahip Vini Jr'ı Ultimate Team takımınıza katabilirsiniz.

FC 24 Prime Gaming Paketi‘nin üçüncüsü de erişime açıldı. FIFA ile ortaklığını bırakan ve kendi futbol oyunu markasıyla yeniden bir çıkış yapan Electronic Arts, EA Sports FC 24 ismiyle karşımıza çıktı. Bir kez daha, yılın en iyi futbol oyunu ile karşımıza çıkan şirket, Amazon ile de bir ortaklık kurarak Ultimate Team için ücretsiz kartlar dağıtmaya başladı.

Ücretsiz oyun içi kartı talep edebilmek için Amazon Prime üyesi olmanız yeterli. Aylık 40 TL karşılığında bu hizmete abone olabilirsiniz. Ücretsiz oyunlar, oyun içi hediyeler, Prime Video ve Amazon’dan ücretsiz kargo fırsatı sunan bu hizmeti ilk ay ücretsiz de deneyebilirsiniz. Konumuza dönersek, FC 24 Prime Gaming Paketi’ndeki Vini Jr’ı buradan talep edebilirsiniz.

Yeni FC 24 Prime Gaming Paketi Erişime Açıldı

FC 24 Prime Gaming Paketi 89'luk Vini Jr Kartı Veriyor!

Hesabınızı bağlayıp içeriği talep ettikten sonra oyunu başlatın ve Ultimate Team modunu seçin. Ultimate Team ana sayfasını açtıktan sonra Mağaza’ya gidip ardından Paketlerim‘i seçin. Prime Gaming Paketi’ni bulup kartınızı takımınıza ekleyebilirsiniz. Kartı hemen oyunda göremezseniz, endişelenmeyin. Talep Et tuşuna bastıktan sonra, kartın size ulaşmasının 1 saate kadar sürebileceğini belirtelim.

Vinicius Jr. 15 maç kiralık olarak takıma katılıyor. 4 adet Altın Nadir Oyuncu ve 81+ oyuncu seçimi ile takımınızı kurun. Ayrıca 6 adet Nadir sarf malzemesiyle takımınız için sezona hızlı bir başlangıç yapın:

  • 1 adet Vinicius Jr 15 maç kiralık olarak (Satılamaz)
  • 6x Nadir Sarf Malzemesi
  • 1x En Az 81+ OVR ile Oyuncu Seçimi (Takas Edilemez)
  • 4x Altın Nadir Oyuncular (Takas Edilemez)

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.