Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

FaZe Clan, WWE 2K22 ile İşbirliği Yaptı

WWE 2K22'nin en son güncellemesi, oyun dünyasının en etkili gruplarından biri olan FaZe Clan ile ortaklaşa çeşitli yeni içerik parçaları ekledi.

FaZe Clan‘dan ilginç bir hamle geldi. WWE 2K22, geçtiğimiz Mart ayında gerçekleştirilen başarılı bir lansmanın ardından yepyeni DLC ve güncellemeleri almaya devam ediyor. WWE 2K22’nin en son güncellemesi, oyun ve medya alanında oldukça üretken bir gruptan yeni içerik ekliyor.

WWE 2K22’nin lansmanından önce 2K, yakında çıkacak bir dizi DLC içeriği için bir yol haritası yayınlamıştı. Ek paketin yanı sıra, oyunun deneyimini ve ek paketlerini geliştirmek için de güncellemeler gelecek. En yeni WWE 2K22 ek paketi ise Hurricane Helms tarafından yönetilen Stand Back Pack olarak duyuruldu. Hurricane’e WWE süperstarları Stacy Keibler, A-Kid ve Wes Lee eşlik edecek.

WWE 2K22 FaZe Clan İçerikleri Tamamen Ücretsiz

FaZe Clan

WWE 2K22 için bu hafta yayınlanan ve üretken ekip FaZe Clan’ın kıyafetlerini ekleyen yeni bir güncelleme de aldı. FaZe Clan kıyafetleri, WWE 2K22’deki Community Creations özelliği aracılığıyla ücretsiz olarak edinilebilecek. İmza logolu kapüşonlu üst, düz tişört, üniversite tişörtü ve spor şapka dahil olmak üzere toplam 14 ürün eklendi. Kullanıcı tarafından oluşturulan süper yıldızlar, sergi maçları, çevrimiçi maçlar ve MyRISE modu gibi modlarda FaZe kıyafetlerini giyebilecek.

Aslen 2010 yılında kurulan FaZe Clan, dünyanın en ikonik oyun organizasyonlarından biri olarak ön plana çıktı. Call of Duty’den FIFA’ya kadar geniş bir grup, on yılı aşkın bir süredir espor oyunlarında ve internet kültüründe devrim yarattı. Şu anda organizasyon, PUBG, Call of Duty ve Valorant dahil olmak üzere e-spor oyunlarının çeşitli yönlerinde dokuz rekabetçi takıma sahip.

Dünyanın dört bir yanındaki oyuncular, FaZe Clan ile ortak oyunlardan biri olan WWE 2K22 içindeki etkili organizasyonu temsil edebilecek. FaZe kıyafetleri gibi ücretsiz içerikler, zaten zengin içerikli bir oyuna ve kullanıcı tarafından oluşturulan süper yıldızlarına daha fazla değer katacak.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.