Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Far Cry 6 Xbox One ve Xbox Series X|S Dosya Boyutu Belli Oldu

Far Cry 6 Xbox One ve Xbox Series X S'deki kaplayacağı boyut Microsoft Store üzerinden açığa çıktı.

Microsoft Store’da bulunan resmi listeye göre Far Cry 6’nın yaklaşık indirme boyutu Xbox One ve Xbox Series X | S konsollarında 50.01 GB. Far Cry 6, Microsoft Store’daki listeye göre indirme boyutu açısından oldukça büyük bir oyun olacak. Listede yalnızca bir yer tutucu değil de doğru bilgiler gösteriliyorsa, oyunun Xbox Series X, Series S ve Xbox One sürümleri yaklaşık 50.01 GB olacaktır.

Far Cry 6

Bu çok fazla bir şey gibi gözükmüyor, ancak ilk gün yama ve sonraki güncellemelerle dosya boyutunun biraz daha büyük olabileceğini unutmayın. Yine de, bu oldukça sağlam bir boyut ama bunun yaklaşık 30 GB olan Far Cry 5’e göre oldukça “yükseltme” olduğunu belirtmekte fayda var.

Bununla birlikte, yaklaşan oyun, oyun mekaniği ve genel görseller açısından açıkça çok daha büyük ve daha karmaşık. Diğer platformlara gelince, listeler hala resmi dosya boyutlarından bahsetmiyor, ancak bu muhtemelen önümüzdeki günlerde değişecektir. PS5 ve Xbox Series X sürümleri arasındaki farkı görmek ilginç olacak.

Far Cry 6 şu anda PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X | S ve Google Stadia için geliştirilmektedir. Resmi olarak 7 Ekim 2021’de raflardaki yerini alacak. Daha fazla ayrıntı için, ortaya çıkan tüm oyun fragmanlarının ayrıntılı bir incelemesini içeren önceki makalemize göz atın.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.