Far Cry 6 Season Pass Detayları Ortaya Çıktı

Far Cry 6 Season Pass'ın detayları Ubisoft tarafından dün yapılan Ubisoft Forward etkinliğinde detaylı olarak tanıtıldı.

Geçen ayın sonlarında Ubisoft nihayet Far Cry 6’daki perdeyi tamamen geri çekti, bize bir çıkış tarihi verdi ve önemli bir oyun parçası gösterdi. Bugün Ubisoft, Ubisoft Forward E3 etkinliği sırasında oyun hakkında daha da fazla ayrıntıyı açıkladı.

Spesifik olarak, Far Cry serisinin en ikonik yönlerinden birine dokunacak olan Far Cry 6 Season Pass’e ilk bakış sağladılar. Evet, Season Pass, Vaas, Pagan Min ve Joseph Seed gibi kötü adamlar olarak oynamanıza izin verecek. Ayrıca bonus olarak Far Cry 3: Blood Dragon’un yeniden düzenlenmiş bir versiyonunu da alacaksınız.

Ubisoft ayrıca, yeni Far Cry 6 kötü adamı Anton Castillo’nun (Giancarlo Esposito tarafından oynanan) ne kadar karanlık olabileceğini gösteren yeni bir fragman yayınladı.

Season Pass, 100$’lık Far Cry 6 Gold Edition’ın bir parçasıdır veya 40$’a standart olarak satın alınabilir. Ubisoft, Season Pass’i şu şekilde açıklıyor:

Far Cry tarihinde ilk kez, Season Pass sahipleri bakış açılarını değiştirebilir ve serinin en kötü şöhretli kötü adamlarından bazıları olarak oynayabilir: Vaas Montenegro, Pagan Min ve Joseph Seed – hepsi orijinal oyuncular tarafından oynanıyor.

Ek olarak, Season Pass sahipleri, eleştirmenlerce beğenilen Far Cry 3: Blood Dragon’u alacaklar ve artık konsol oyuncuları için bir Classic Edition’da tamamen yüklü olacak. Oyuncular ayrıca Far Cry 6 ana oyununda kullanılabilen yedi öğe içeren Blood Dragon Set’i alacaklar.

Far Cry 6, Xbox One veya PS4’te satın alanlar için ücretsiz yeni nesil yükseltme ile 7 Ekim’de PC, Xbox One, Xbox Series X/S, PS5, PS5, Stadia ve Luna’da piyasaya çıkıyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol