Far Cry 5’in Oynanış Süresi, Silahları Ve Özelleştirme Seçeneklerine Dair Bilgiler Geldi

Far Cry 5'in merak edilen özelliklerine dair bilgiler, Ubisoft tarafından açıklanmaya başlandı. Oyundaki silahlar, Far Cry 5'in oynanış süresi ve özelleştirme seçenekleri hakkında merak edilenler yanıtlandı.

Ubisoft tarafından geliştirilen ve yine Ubisoft tarafından yayınlanacak olan Far Cry 5, ilk defa geçtiğimiz ay düzenlenen E3 2017 Fuarı kapsamında oyun severlerin karşısına çıktı. Far Cry serisinin tarihinde ilk defa Amerika Birleşik Devletleri’ni ziyaret etmenizi sağlayacak olan oyun, Montana’daki Hope County isimli hayali kasabada geçecek. Eden’s Gate ismi verilen radikal bir kült tarafından adeta tutsak edilen kasabaya, şerif yardımcısı olarak adım atacaksınız. Oyunun ilgi çekici hikayesinin kaç saate yayılacağı ve oyuncuya ne gibi içerikler sunacağı yavaş yavaş ortaya çıkmaya başladı.

Far Cry 5, seri içindeki iddialı oyunlardan biri olacak. Keskin ve rahatsız edici bir konuyu, gerçekçi dinamikler ile işlemeye çalışacak. Oyun baştan sona tek kişi oynanabileceği gibi, iki kişilik co-op olarak da oynanabilecek. Ortaya çıkan detaylara bakılırsa, serideki en derin özelleştirme sistemi Far Cry 5’te bulunacak.

Far Cry 5, silah çeşitliliği konusunda da öncüllerinin sahip olduğu çeşitlilikten fazlasını barındıracak. Bugüne dek piyasaya sürülmüş Far Cry oyunlarında rastlamadığımız bir silah çeşitliliği bulunacak. Envanterinizi ne kadar çok genişletmek isterseniz, haritada ve hikayenin içinde o kadar çok yeni noktayı keşfetmeniz gerekecek.

Oyun kısa denemeyecek bir oynanış süresi sunacak. Far Cry 5’in bütün hikayesi, 30 saatten daha uzun bir sürede anlatılacak. Bu hikaye içinde aklınıza gelebilecek en fantastik stratejileri belirlemeniz mümkün olacak. Eden’s Gate üyeleri ile savaşmak için uçağa atlayabilir, haritanın nefes kesici manzaraları eşliğinde dağlara, nehirlere ve kasabanın uzak noktalarına açılabilir, Amerikan araçları ile arazide işinize yarayabilecek ATV’lerin, motosikletlerin keyfini çıkarabilirsiniz.

Far Cry 5, Playstation 4, Xbox One ve PC platformları için geliştiriliyor. Oyun 27 Şubat 2018 tarihinde raflardaki yerini alacak.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>