Fantastik RPG Gredfall İçin Bir Genişleme Paketi Duyuruldu

Spiders tarafından yapılan en son oyunun sonunun geldiğini düşünmüştüm. Ancak geliştiriciler şimdi yeni içerik ve bir genişletme planladıklarını duyurdular.

Fantastik RPG GreedFall, Eylül 2019’da mütevazı bir çıkış yaptı. Spiders tarafından yapılan en son oyunun sonunun geldiğini düşünmüştüm. Ancak geliştiriciler şimdi yeni içerik ve bir genişletme planladıklarını duyurdular. Spiders’ın yeni PlayStation’lar ve Xbox kutuları için GreedFall yayınlayacağı duyurunun yanında geliyor.

Duyuru, genişlemenin ne hakkında olabileceğine dair hiçbir ayrıntı vermiyor. Ancak “yeni içerik” ile genişletme arasında ayrım yapıyor gibi görünüyor. Focus Home Interactive, GreedFall’ın yayınlanmasından birkaç ay önce Spiders’ı satın alan Nacon ile anlaşarak her ikisini de yayınlayacaklarını söylüyor.Geçen yıl başlatıldığında GreedFall için biraz ön yargılıydım. Haklı çıktım. Onu parti tabanlı ve hikaye odaklı RPG havuzuna orta aday bir aday olarak görüyordum. Kılıçlar ve sihirle dolu bir fantastik hikayesi var. Kendi yan maceraları ve aşkları olan parti üyeleri var. Siyasi bir mücadelenin merkezine tökezleyen kahramanın sallanıp arayacağı hizipler var. BioWare karşılaştırması kaçınılmazdı.

İlk 15 saatin oldukça zorlu olduğunu hatırlıyorum. Ancak yine de oyunun ikinci yarısı o kadar gelişti ki, başlangıçlarını hayal edip edemediğimden gerçekten emin değildim.

Gerçekten vasat. Spiders geçmiş oyunlarının sıradanlığından bile daha vasat. Dürüst olmak gerekirse, oldukça güzel bile olsa bu gidişatla, genişleme için Teer Fradee adasına geri döneceğimi sanmıyorum.

GreedFall, PlayStation 5 ve Xbox Series X/S’de yeni içerik, genişleme ve yayınlar başlatacak. Ancak Focus Home bu gelişmelerden herhangi biri için henüz bir tarih vermemiş.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol