Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Fallout ve Elder Scrolls Efsanesi Mitten Squad Vefat Etti

Fallout ve Elder Scrolls oyunlarında çeşitli mücadele içeriği ile beraber karşımıza çıkan Wilson 27 yaşında hayatını kaybetti.

YouTube platformu üzerinde açık dünya aksiyon rol yapma oyunları Fallout ve Elder Scrolls için içerikler üreten 27 yaşındaki Joseph Wilson ne yazık ki hayatını kaybetti. Daha çok “Mittens Squad” olarak bilinen Wilson, Bethesda oyun topluluğu arasında bir efsane haline geldi. Tüm zamanların en iyi Fallout: New Vegas, Fallout 3 ve Elder Scrolls videolarından bazılarını hazırladı.

Belirtilen oyunlar dışında Far Cry, Doom, Bioshock ve GTA 5 de dahil olmak üzere çeşitli oyunlar için de ilgi çekici içerikleri topluluğa sundu. Bu içerikler arasında belirli mücadeleler bulunuyordu ve aynı zamanda oyunculara burada dilediği gibi meydan okuyabiliyordu. Hayal gücünün, mizah anlayışının ve üstün oyun yeteneğinin bir arada olduğu Wilson, YouTube‘da bir noktada 4 milyondan fazla aboneye sahipti.

Mitten Squad İçin Hayranlar Üzgün

Fallout: New Vegas, Skyrim, Fallout 4 ve daha fazla içeriğiyle Wilson’ın videoları, Bethesda ve Obsidian‘ın modern rol yapma oyunlarının çoğunu kapsıyordu. Nitekim geçtiğimiz süreçte Fallout 4 için yeni bir içerik ortaya çıkardı. Bu içerik içerisinde tek bir hasar almadan oyunu tamamlama mücadelesi yer alıyordu. Bu mücadeleyi de başarıyla tamamlamıştı.

GBtEtZIWsAAoQh9.jpglarge

Öte yandan Fallout 3 ve Fallout: New Vegas oyunlarını aynı anda tek bir denetleyici kullanarak tamamladı. Bu mücadele gerçekten hem eğlenceli hem de zorlu bir içeriği bünyesinde barındırıyordu. Bu tarz içeriklerle ve mücadelelerle beraber karşımıza çıkan Wilson, artık aramızda değil. Geldiğimiz noktada hem izleyiciler hem de hayranlar Wilson için saygılarını ve sevgilerini sosyal medya platformları üzerinden iletiyor.

Son olarak Wilson’ın son videosu 14 Temmuz 2022 Perşembe günü yayınlandı ve şu ana kadar 1,2 milyondan fazla görüntüleme elde etti.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.