Fallout Shelter Online, Google Play Store’da Yayınlandı

Fallout Shelter Online, Android telefonlar için Google Play Store üzerinden yayınlandı.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
Loading...

Fallout Shelter Online GaeaMobile tarafından Google Play Store için yayınlandı. Yayınlanmasının ardından 2 saat geçmiş olmasına rağmen oyuncular büyük ilgi gösterdikleri Fallout Shelter Online’da şimdilik 4.5 yıldızlı bir rating’e sahip.

Fallout Shelter Online, Bethesda’nın nükleer felaket sonrası hayatta kalma ve rol yapma oyunu olan Fallout Shelter’ın devamı niteliğindeki oyunudur. Şu an için sadece Endonezya, Malezya, Filiğinler, Tayland, Singapur, Güney Kore ve Japonya’da mevcuttur. Oyunun diğer bölgelere ise ne zaman geleceği henüz açıklanmadı.

Oyuncular Fallout 4’ten Nick Valentine, Magnolia, Strong, Dogmeat, Elder Maxson, Shaun, Cait, Hancock, Deacon ve daha pek çok ikonik karakter toplayabilecekler. Bu karakterler, onları eklediğinizde yüzde yüz birbirlerine uymazlar, çünkü farklı kahraman kombinasyonları, onlara daha iyi yeterlilik kazandıracak belirli Bond efektlerinin kilidini açabilir.

Geliştiriciler, Fallout 4’teki bir kaç önemli konum olan Sanctuary Hills, Red Rocket Gas Station ve Diamond City gibi ikonik mekanları da oyuna ekleyecek. Fallout Shelter Online, çevrimiçi olarak oynanabildiğinden PvP modu’da tanıtıldı. İster diğer oyuncular ile arkadaş olun ister onlarla savaşın bu tercih tamamen size kalmış.

Fallout Shelter Online’ı takip edebilmek ve çıktığında oynayabilmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol