Fallout: New Vegas’ın Geliştiricisi Obsidian, Yeni Bir Oyunun Üzerinde Çalışıyor Gibi!

Obsidian Entertainment son twiti ile dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Başarılı oyun geliştiricisi oyunlarını kronolojik sıraya koyduktan sonra en alta soru işaretleri koyarak akıllara yeni bir oyun bu geliyor sorusunu getirdi.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
Loading...

Oyun sektörünün yakından tanıdığı Obsidian Entertainment, Fallout: New Vegas ile oldukça başarılı bir işe imza atmıştı. Obsidian Entertainment yakın bir zanda Twitter üzerinden attığı bir twitle dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.

Sektörde ki en sevilen RPG stüdyolarından bir tanesi olan Obsidian, yeni bir proje üzerinde çalıştığına dair sinyaller verdi. Twitter üzerinden ilginç bir paylaşım yaparak oyun gündemine oturan Obsidian daha önce ki geliştirdiği oyunların listesini de paylaştı. Atılan twitte Obsidian, geçmiş yıllarda ki geliştirmiş olduğu oyunları yıllara göre listeledikten sonra en altta da soru işaretleri koydu. Hızla internette yayılan bu haber, ‘acaba yeni bir oyun mu geliyor?’ sorusunu akıllara getirdi.

Çeşitli kesimler tarafından tartışılan bu twit, yeni bir oyunun geleceği yönünde ifadelere yer verdi. Stüdyonun yeni oyunu hakkında şuan herhangi bir resmi açıklama yapılmazken herhangi bir bilgide bulunmuyor. Obsidian’ın oldukça geniş bir içeriğe sahip oyun üzerinde çalıştığı da internette ortaya atılan iddialar arasında bulunuyor. Bu iddiayı ortaya atan oyun severler Fallout: New Vegas’tan yola çıkarak yeni oyunun büyük bütçeli olacağı yönünde fikirler ortaya attılar.

Obsidian Entertainment şuan 2018 yılında piyasaya çıkacak olan Deadfire adlı oyun üzerinde ki çalışmalarına hız verirken yeni oyun hakkında ne zaman bilgi paylaşacak ne yazık ki bilinmiyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol