Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Fallout Dizisi Setinden Heyecan Verici Fotoğraf

Fallout dizisinin set fotoğrafları bir hayran tarafından sızdırıldı.

Amazon Studios’un yaklaşmakta olan Fallout dizisinden yepyeni fotoğraflar yayınlandı. Geçen yıl Temmuz ayında çekimleri başlayan dizi için hayranlar oldukça heyecanlı. Bu yüzden bazı hayranlar dizinin kurulan setlerini araştırdı ve ikonik bir mekanın set görsellerini paylaştı.

Twitter’da J Carson, yapım aşamasında olan bir çekim yeri buldu ve harika fotoğraflarını çekti. Bu görsellerin en heyecan verici yanı ise, setin Red Rocket benzin istasyonu için kurulmuş olmasıydı. Bethesda’nın Fallout oyunlarında Red Rocket; benzin, dizel ve füzyon sunan bir benzin istasyonları zinciriydi.

Fallout Dizisi Çoğunlukla Red Rocket’ta Geçecek

Fallout

Fallout 4’te Red Rocket kamyon durağı bir yerleşim yerine dönüştürülebiliyor ve Fallout 76’da, haritanın her köşesinde bulabileceğiniz yaklaşık 6 tane Red Rockets bulunuyor. Genellikle bu istasyonlar güzel bir barınak olarak kullanılabiliyor ve aynı zamanda birçok ganimet de içeriyor. Dizinin büyük bir kısmının Red Rocket içinde veya çevresinde geçeceğine dair bilgi almak ise bizi daha da heyecanlandırıyor.

Açıkçası set henüz tamamlanmamış görünüyor çünkü istasyonun çatısı ve bazı dekorları eksik. Yine de plastikle kaplı olsa da Red Rocket yazan harfleri açıkça görebiliyoruz. J Carson, Twitter’da görüntüleyebileceğiniz setin bir sürü fotoğrafını yayınladı ve çalışmalar devam ederken daha fazlasını paylaşacağını belirtti. Ekibin, oyuncular sete geldiklerinde insanların fotoğraf çekmesine izin vermesi zor ancak umarız bazı yeni görselleri de yakın zamanda görebiliriz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.