Fallout 76’nın Wastelanders Güncellemesi Ertelendi

Fallout 76'nın yeni güncellemesi Nisan ayına ertelendi.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
blankLoading...

Bethesta’nın büyük umutlar ile piyasaya sürdüğü ve 2018 yılından bu yana çeşitli güncellemeler almaya devam eden Fallout 76’dan yeni haberler gelmeye devam ediyor. Yapımın beklenen güncellemesi Wastelanders’in ertelendiği bilgisi geldi.

blank

Yayınlanmadan önce büyük umutlar ile duyurulan Fallout 76 beklentileri tam olarak karşılayamasa da yepyeni güncellemeler almaya devam ediyor. Sürekli hata güncellemeleri ile hatalarından arınmaya devam edilen yapımın günümüze kadar ki en büyük güncellemesi olan Wastelanders’in ertelendiği belli oldu.

Bugün PC Gamer’ın haberi ile edindiğimiz bilgilere göre Fallout 76’nın beklenen güncellemesi Wastelanders’in çıkışı ertelenmiş. Haberin detaylarına göre Corona Virüsü salgını nedeniyle evden çalışan Bethesda çalışanları güncellemenin testlerini yetiştirememiş. Daha doğrusu Corona Virüsü’nden dolayı güncellemenin test süreci yavaşlamış. Bethesda yeni güncellemenin ertelendiğini resmi Twitter adresi üzerinden duyururken güncellemenin çıkış tarihini ise 7-14 Nisan tarihleri arasında olacağını belirtmiş.

Oyuna çeşitli yenilikler ve düzeltmeler getirecek olan Wastelanders güncellemesi aylardır geliştiriliyordu. Corona Virüsü dünyanın dört bir yanında varlığını sürdürmeye devam ederken insanların hayatını da olumsuz etkiliyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol