Fallout 76 Yeni Güncellemesi İle Oyun İçerisine Vitrinler Geliyor!

Fallout 76'nın yeni güncellemesi ay sonu gelecek.

Geçen yıl büyük umutlar ile piyasaya sürülen Fallout 76 milyonlarca oyuncuya ulaşmayı başarırken hala hatalar ile boğuşmaya da devam ediyor. Aksiyon dolu sahnelerin yer aldığı yapım yeni bir güncelleme duyurusu yaptı.

Bethesda’nın geçtiğimiz yıl piyasaya sürdüğü Fallout 76 hatalar ile boğuşmaya devam ederken yeni bir güncelleme duyurusu ile gündeme geldi. Gelen bilgilere göre oyun yakında alacağı güncelleme ile oyuncularına vitrinler sunacakmış.

Bugün Altchar’ın haberi ile edindiğimiz bilgilere göre Bethesda, Fallout 76 için yeni bir güncelleme duyurusu yapmış. Bethesda bu duyuru da oyuna gelecek olan yeni güncelleme ile oyunculara vitrinleri sunacakmış. Oyuncular bu vitrinler ile ateşli silahları, yakın dövüş silahlarını, dergileri ve daha fazlasını görebilecek ve seçebileceklermiş. Ayrıca ayrıntılara da erişebileceklermiş.

Bu ay sonunda gelmesi beklenen 12’nci yama ile vitrinlere ek olarak oyunculara bazı yeni değişiklikler de sunulacakmış. Oyuncular topladıkları eşyaları bu vitrinlerde de sergileyebilecekler. Buna ek olarak yeni gelecek olan değişiklikler konusunda herhangi bir bilgi yok. Güncelleme ile yama notları oyuncular ile paylaşılacak.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol