Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Fallout 76 Oyuncu Sayısında Patlama: 20 Milyonu Aştı!

Açıklanan detaylara göre çok oyunculu Fallout 76 çıkışından yaklaşık olarak 6 yıl sonra oyuncu sayısında patlama yaşıyor.

Bethesda stüdyosu tarafından biz oyun severlere sunulan ve çevrimiçi çok oyunculu bir yapıya sahip olan Fallout 76 için yeni gelişmeler ortaya çıkmaya devam ediyor. Bildiğiniz üzere geçtiğimiz süreçte Amazon ortaklığı ile yayınlanan Fallout dizisi karşımıza çıktı. İlk sezonuyla beraber bir hayli ön plana çıkan bu dizi serinin yükselmesine büyük katkı sağladı. Şimdi ise geldiğimiz noktada hem seri içerisinde yer alan diğer oyunlar hem de bu yapım yükselişini sürdürüyor.

Açıklanan detaylara göre çok oyunculu Fallout 76, çıkışından yaklaşık olarak 6 yıl sonra oyuncu sayısında patlama yaşıyor. Twitter platformu üzerinden yayınlanan bir gönderiye göre,yapım içerisinde oyuncu sayısının 20 milyonu aştığını doğrulayabiliyoruz. Sadece bu oyun değil aynı zamanda seri genel olarak büyük oranda kazanmaya devam ediyor ve seri içerisinde kullanıcı sayısının %600 oranında artış gösterdiğini aktarabiliyoruz.

Fallout 76 Yükselişini Sürdürüyor

Bethesda ve Amazon ortaklığı sayesinde hayranlara sunulan dizi ile beraber seri içerisinde büyük bir ivme yakalanmış durumda. Dizi sayesinde hem mobil platformlarda hem de diğer platformlarda bulunan oyunlarda kullanıcı sayısının bir hayli yükseldiğini söyleyebiliriz. Hem satış anlamında hem de kullanıcı sayısı anlamında gerçekten de listelerde ilk sırada diyebiliriz.

Fallout 76

Stüdyo içerisinde yer alan Todd Howard, yaptığı açıklamalarla beraber bugüne kadar hiç böyle bir şeyle karşılaşmadığını ve beklentinin de ötesine geçtiğini aktardı. Son olarak Fallout 76 bildiğiniz üzere sorunlu bir çıkış gerçekleştirdi. Oyun ilk etapta çevrimiçi unsurları olduğundan dolayı eleştirildi ve diğer taraftan belli başlı sorunlar sebebiyle de kullanıcılara zor anlar yaşattı.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.