Fallout 76: Fasnacht Parade Uzatıldı Ve İki Kat XP Bonusu Verilecek

Fallout 76 Fasnacht Parade etkinliği 1 hafta daha uzadı.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
Loading...

Fallout 76‘nın uzun zamandır beklenen Fasnacht Parade etkinliği başlangıçta planlanandan biraz daha uzun sürecek. Fasnacht Parade etkinliğinin son birkaç günü bir Double XP etkinliğine denk gelecek.

Fallout 76’nın beklenen Fasnacht Parade bu haftanın başlarında birkaç gün ertelendi. Gecikme, o zamandan beri ele alınan bir sorundan kaynaklandı ve etkinlik yeniden etkinleştirildi. Bethesda‘daki geliştiriciler, etkinliği oyunculara söylenenden daha geç başlattığı için normal’de 5 Haziran cuma günü sona erecek olan etkinliğin tarihini uzatarak 9 Haziran’a taşıdı ve ayrıca haftasonuna özel çift xp etkinliği düzenliyor.

İlk olarak, Fasnacht Parade bitiş tarihi, bir hafta daha uzatılarak 9 Haziran’a taşındı. Ardından, Atomic Shop’a yeni temalı bir paket eklenecek. Yeni paket, koleksiyonunuza ücretsiz olarak ekleyebileceğiniz renkli yeni öğeler içerecek. Buna yeni Fasnacht Maskesi de dahil.

Fasnacht Parade paketi şunları içerecektir:

  • Blue Crazy Guy Fasnacht Maskesi
  • Red Heart İşareti
  • Koyu Sarı Duvar Kağıdı

Fasnacht Parade ücretsiz paketi 2 Haziran Salı günü Atom Mağazasına gelmelidir.

Çift XP etkinlik ayrıntıları:

  • Etkinlik Başlangıcı: 4 Haziran Perşembe.
  • Etkinlik Sonu: 8 Haziran Pazartesi.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol