Fallout 76, 26 Ekim 2020 Tarihine Kadar Ücretsiz Oynanabilir Oldu

Bethesda en son yaptığı duyuru ile 21-26 Ekim 2020 tarihleri arasında Fallout 76'nın ücretsiz olarak oynanabileceğini duyurdu.

Bethesda tarafından geliştirilen ve yayınlanan Fallout 76 bugünden itibaren 26 Ekim 2020 tarihine kadar 5 günlük süre boyunca ücretsiz olarak dileyen herkes tarafından oynanabilecek. Fallout serisinin en son oyunu olan Fallout 76’da dilediğiniz gibi oyunun açık dünyasında gezebilir, size verilen görevleri yerine getirebilir, kendinize ait bir arazide evinizi kurabilir ve dekore edebilirsiniz.

Bethesda, çevrimiçi oyunu Fallout 76’nın 26 Ekim’e kadar ücretsiz oynanabileceğini duyurdu. Bugünden 26 Ekim’e kadar, PC oyuncuları oyunu indirip oynayabilir. Bu, “oynaması ücretsiz” bir teklif olduğundan, bu ücretsiz deneme süresi sona erdiğinde Fallout 76’yı oynayamayacaksınız. Doğal olarak, Ücretsiz Oyun Haftası sona erdiğinde oyunu satın almaya karar verirseniz, ilerlemeniz tam oyuna aktarılacaktır. Ek olarak, hafta boyunca yapılan herhangi bir Atomic Shop satın alma işlemi de tam oyuna taşınacaktır.

Bethesda ayrıca 22 – 26 Ekim tarihleri ​​arasında üç oyun içi etkinlik olacağını duyurdu. Bu etkinlikler, Çift PUAN ve Çifte XP’nin yanı sıra Kül Yığındaki Rusty Pick’de Purveyor’dan Efsanevi silahlar ve zırhlarda %25 indirim sağlayacak. Oyunu oynayabilmek için Bethesda’nın sitesine buradan giderek Bethesda Launcher’ı indirip hesap açtıktan sonra ise oyunu indirmeniz gerekiyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol