Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Fallout 4’ün Yeni Nesil Güncellemesi Ertelendi

Fallout 4 için gelecek olan yeni nesil güncellemesi ertelendi. 2024 yılında çıkış yapacak olan bu güncelleme ile birçok özellik sizleri bekliyor.

Yayıncı Bethesda Softworks ve geliştirici Bethesda Game Studios, kıyamet sonrası bir dünyayı bizlere sunan ve açık dünya rol yapma unsurlarını bünyesinde barındıran Fallout 4 için yeni bir gönderi yayınladı. Oyuna gelecek olan yeni nesil güncellemenin 2023 yılı içerisinde 2024‘e ertelendiği bu yeni nesil güncellemenin PlayStation 5, Xbox Series ve PC platformu için geçerli olacağı belirtildi.

Resmi Fallout hesabından yayınlanan gönderide çeşitli açıklamalarda bulunuldu. Bu kapsamda şunlar aktarıldı: “Fallout 4 oyununun yeni nesil güncellemesi üzerinde yoğun bir şekilde çalışıyoruz. Ancak bu çalışma ile beraber içeriği bu yıl içerisinde yetiştirmemiz mümkün değil. Heyecanlı olduğunuzu biliyor ve bizim de heyecanlı olduğumuzu sizlere söylemek istiyoruz. Daha fazla zamana ihtiyacımız olduğu bu güncelleme için 2024 yılını hep beraber bekleyebiliriz.

Fallout 4 İçin Yeni Özellikler Yolda

Kıyamet sonrası açık dünyaya bizleri sunan oyun içerisinde geniş bir deneyim bizleri bekliyor. Oyun için gelecek olan yeni nesil güncelleme ile beraber PlayStation 5 ve Xbox Series sürümleri daha da iyileştirilmiş ve geliştirilmiş bir şekilde karşımıza çıkmaya hazırlanıyor.

fallout 4 b

Oyuna PlayStation 4 ve Xbox One konsollarında sahip olan kullanıcılar ise yeni nesil konsollara ücretsiz bir yükseltme alabiliyor. Dolayısıyla yükseltmeye ayrı bir şekilde satın almanıza gerek kalmıyor.

Yeni güncelleme ile beraber aynı zamanda farklı farklı özellikler ve geliştirmeler bizleri bekliyor. Bu geliştirmeler arasında yüksek kare hızları için performans modu özellikleri, 4K çözünürlük için kalite seçenekleri, çeşitli hata düzeltmeleri ve bonus Creation Club içeriği yer alıyor. Bu özellikler oyunun deneyimini daha da iyileştirmeyi hedefliyor.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.