Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Fallout 4’ün Yeni Güncellemesi Konsollara Odaklanıyor

Fallout 4 için yeni güncelleme PlayStation 5 ve Xbox Series X/S konsollarına ek grafik seçeneklerini getiriyor.

Bethesda tarafından biz oyun severlere sunulan açık dünya aksiyon rol yapma oyunu Fallout 4 için yeni güncellemeler gelmeye devam ediyor. Geliştirici ekip tarafından açıklanan bilgilere göre yeni yama ek grafik seçeneklerini kullanıcılara sunmayı hedefliyor ve güncelleme bugün itibarıyla cihazlara ulaşacak. Dolayısıyla oyunu kontrol etmeyi ve güncellemeyi indirdiğinizden emin olun.

Bethesda Game Studios tarafından ortaya çıkan detaylara göre en son güncelleme grafik ve performans kısmına yeni ayarlar ekliyor. Bu ayarlar sayesinde hem konsollarda daha fazla performans elde edebiliyor hem de daha akıcı bir şekilde oyunu oynayabiliyorsunuz. Bu seçeneklerin yanı sıra daha fazla düzeltme ve iyileştirme içeriklerinin de yer aldığını aktarabiliyoruz. Ekip, güncellemeyi duyurmak için Twitter uygulamasını kullanmış durumda.

Fallout 4 Artık Ek Grafik Seçeneklerine Sahip

Fallout 4 için bildiğiniz üzere uzun zamandır beklenen yeni nesil güncellemesi geçtiğimiz ay yayınlandı. Bu güncelleme ile beraber oyun mevcut nesil konsollara çıkışını gerçekleştirdi. Oyuna PlayStation 4 ve Xbox One konsollarında sahip olan kullanıcılar PlayStation 5 ve Xbox Series X/S konsollarına ücretsiz bir şekilde yükseltebiliyor. Dolayısıyla herhangi bir ek ödeme yapmak durumunda kalmıyorsunuz.

fallout 4 c

Oyun için yayınlanan yeni nesil güncellemesi ilk andan itibaren oyuncuların tepkisine çekmiş durumda. Hem konsolda hem de PC’de çeşitli sorunların içerdiğini aktaralım. Bu sorunların üstesinden gelmek için geliştirici ekip bir hayli çalıştığını ve şimdi ise bu güncellemelerden ilkinin yayınlandığını aktaralım.

Öte yandan özellikle PC tarafında yeni nesil güncellemesi büyük sorunlara yol açtı. Çünkü mevcut modların hiçbiri çalışamaz duruma geldi ve bu da oyunu kıran unsurlar arasında bulunuyor. Ancak ekip bu sorunların üstesinden gelmeyi hedefliyor.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.