Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Fallout 4 Ne Zaman PS5 ve Xbox Series Konsollarına Geliyor?

Bethesda ekibi tarafından biz oyun severlere sunulan Fallout 4‘ün merakla beklenen mevcut nesil yükseltmesi bu ay içerisinde yayınlanması planlanıyor. Ortaya çıkan detaylara göre, güncelleme 25 Nisan tarihinde Xbox Series X/S ve PS5 için çıkışını gerçekleştirecek. Daha önce yayınlanması planlanan bu güncelleme ne yazık ki bu ay sonuna kadar ertelenmek durumunda kaldı. Şimdi ise konsol oyuncuları bu yamayı bekliyor.

Daha önce geçen yıl konsollara gelmesi planlanan yeni sürüm, performans ve kalite modunun yanı sıra aynı zamanda kararlılık iyileştirmelerini ve diğer düzeltmeleri de içeriyor. Bu sayede Fallout 4 oyunundan daha fazla deneyim elde edebiliyor ve oyunu daha akıcı bir şekilde oynayabiliyorsunuz. Geliştirici ekip yükseltme ile ilgili olarak yayınladığı blog gönderisinde, oyunu konsollarda 60 fps kadar hızlı ve akıcı bir şekilde oynayabilirsiniz ifadelerini kullanıyor.

Fallout 4 Konsollarda Yeni Güncellemeler Alacak

Bethesda tarafından bildirilene göre oyunun PlayStation 4 ve Xbox One konsolları üzerindeki sahipleri yeni iyileştirmeler, çeşitli görev düzeltmeleri ve daha fazlasını içeren ücretsiz bir güncelleme alacak. PC oyuncuları ise geniş ekran ve ultra geniş ekran desteğinin yanı sıra Creation Kit‘e yönelik düzeltmeleri içeren ücretsiz bir güncellemeye sahip olacak. Oyun aynı zamanda Steam Deck tarafından da doğrulanacak.

Makshift2a

Öte yandan gelişmeler bunlarla sınırlı kalmıyor. Aynı zamanda Fallout 4’ün Epic Games platformunda PC için yayınlanacağını aktarabiliyoruz. Son olarak Amazon işbirliği kapsamında geliştirilen Fallout canlı aksiyon dizisinin açılışı bu hafta yapıldı ve ikinci sezon çekimlerinin ise yavaş yavaş başladığı belirtildi.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.