Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Fall Guys’ın PC Satış Rakamları 11 Milyona Ulaştı

Fall Guys: Ultimate Knockout'un satış rakamlarını açıklayan Mediatonic, oyunun PC platformunda şimdiye kadar 11 milyon adet kopya sattığını açıkladı.

Ağustos 2020 tarihinde Fall Guys‘ın yayıncısı olan Devolver Digital yaptığı açıklama ile oyunun 7 milyon kopya satmayı başardığını açıklamıştı. Yayıncı bugün yaptığı açıklama ile oyunun şimdiye kadar PC platformunda 11 milyon kopya satmayı başardığını duyurdu. Bildiğiniz üzere Fall Guys çıkış yaptıktan çok kısa bir süre içerisinde büyük bir oyuncu kitlesine ulaşmış ve büyük miktarda paralar kazanmıştı.

Fall Guysin PC Satis Rakamlari 11 Milyona Ulasti 1

Mediatonic yayınladığı basın bülteninde “Fall Guys bu yıl PC’de 11 milyondan fazla kopya sattı. Ancak rakamların ötesinde, 2020 zenginleşen ve çoğu zaman gerçeküstü anların yaşandığı bir yıl oldu. Mobil oyun Yahtzee with Buddies bugüne kadar hayal bile edilemeyecek kadar yarım milyar dolar hasılat yaptı. Markaların Fall Guys’da görünme açlığı, “Battle of the Brands” ile güçlendirildi ve Special Effect‘in harika çalışması için gözleri ışıldatan 1 milyon dolarlık bağışla sonuçlandı ve bu şekilde harika bir yıl geçirdik.” dedi.

Fall Guys, bir galip kalana kadar artan kaos turundan sonra herkes için ücretsiz bir mücadelede çevrimiçi olarak 60 oyuncuya kadar olan devasa çok oyunculu bir parti oyunudur. Oyun çıkış yaptığı tarihten itibaren özellikle Twitch ve YouTube yayıncılarının ilgi odağı olarak daha fazla kullanıcıya erişmesini sağladı. Atmosferi ve oynanışı ile diğer oyunlara kıyasla oldukça tatlı görünen karakterinizi çeşitli kozmetikler ile değiştirebiliyorsunuz.

Fall Guys’ın Steam sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.