Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Fall Guys, Mr Beast Görünümünü Oyuna Ekliyor

Fall Guys geliştiricisi Mediatonic, yakında oyun içi mağazaya gelecek yepyeni bir görünüm için popüler YouTuber Mr Beast ile bir işbirliğini açıkladı.

Geçtiğimiz Ağustos ayında piyasaya sürülen Fall Guys inanılmaz bir yıl geçirdi. Engelli parkur tarzı battle royale oyunu, eğlenceli ve hatta sinir bozucu oynanışıyla birçok kişinin kalbini fethetti ve kısa süre önce PC’de satılan 11 milyon birimi aştı.

Artık üçüncü sezonuna doğru, Fall Guys oyuncuları yeni kış temalı seviyeler, engeller, görünümler ve daha fazla ödüle sahip oldular. Fortnite gibi diğer battle royale oyunlarının izinden giden oyun, oyun içi mağazaya gelen özel işbirliği görünümlerini ortaya çıkarmaya başladı.

Fall Guys Mr Beast Gorunumunu Oyuna Ekliyor

Sadece birkaç gün önce Mediatonic, Ninja ile yaptığı işbirliği görünümünü piyasaya sürmesinin ardından Fall Guys, popüler YouTuber Mr Beast ile yepyeni bir görünüm için bir işbirliği yaptığını duyurdu. Resmi Fall Guys hesabı, Mr Beast’in yeni restoran zinciri Mr Beast Burger’e atıfta bulunarak Twitter’da bunun haberini verdi.

Oyunun resmi web sitesinden atılan tweet’e göre Mr Beast’in görünümü 26 Aralık 2020 tarihinde yani yarın resmi olarak oyuna eklenmiş olacak. Oyuncular görünümün üst kısmı için 1 Taç, alt kısmı içinse yine 1 Taç vererek bu görünüme sahip olabilecekler.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.