Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Fahrenheit: 15th Anniversary Edition’ın Çıkış Tarihi Açıklandı

Fahrenheit: 15th Anniversary Edition, 26 Ocak 2021 tarihinde yayınlanacak.

Meridiem Games, hikaye odaklı etkileşimli drama oyunu Fahrenheit: 15th Anniversary Edition‘ın özel kutulu baskısının 26 Ocak 2021‘de PlayStation 4 için çıkacağını doğruladı.

Fahrenheit 15th Anniversary Editionin Cikis Tarihi Aciklandi

Meridiem Games’in daha önce bildirdiği gibi, daha önce duyurulan Quantic Dream‘in PlayStation 4’e gelen macerası Fahrenheit: 15. Anniversary Edition 26 Ocak 2021’de yayınlanacak. Fahrenheit: 15. Anniversary Edition bu kutulu sürümü bir kasa, sanat eseri, çıkartmalar ve geliştiricilerden bir teşekkür mektubu içeriyor.

Yapılan resmi açıklamada “Fahrenheit: 15th Anniversary Edition, özel olarak oluşturulmuş bir kutu, bir çıkartma seti, yüksek kaliteli basılmış sanat kitabı ve Quantic Dream’deki ekip tarafından yazılan bir teşekkür mektubunu içerecek. Bu kutulu sürüm 24,99 £ / 29,99 € karşılığında perakende mağazalarda satışa sunulacak ve artık bunun yanı sıra oyun mağazalarında ön sipariş verilebilir.”

Oyuna aşina değilseniz, Fahrenheit, hem birinci hem de üçüncü şahıs perspektiflerinde oynanabilen hikaye odaklı etkileşimli bir drama olarak tanımlanır. Bir cinayet mahallinden kaçtıktan sonra kendisini polis dedektifleri tarafından yakalanırken bulan Lucas Kane’in hikayesini anlatıyor. Kesinlikle Heavy Rain ve Tell Me Why gibi hikaye odaklı oyunları seven oyuncular için kesinlikle kaçırılmaması gereken bir oyundur.

Henüz Fahrenheit’ı oynamadıysanız, bu, onu PS4’ünüze almak için mükemmel bir fırsat olabilir. Oyun ayrıca PC’de Steam ve Xbox üzerinde de mevcuttur.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.