Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

F1 22’nin Kapak Yıldızları Belli Oldu

Standard Edition'ın otomobilinde Charles Leclerc, Lando Norris ve George Russell yer alırken, Champions Edition'da Lewis Hamilton, Max Verstappen, Fernando Alonso ve Sebastian Vettel yer alacak.

F1 22, çok kısa süre önce duyuruldu ve Codemasters’ın yarış simülasyonu serisinin bu yılki oyunuyla ilgili yeni ayrıntılar yeni yeni açıklanmaya başladı. Yakın zamanda yeni bir fragmanda yeni oynanış görüntüleri paylaşıldıktan sonra, artık bu yılki oyunun kapak yıldızlarının kim olacağını da biliyoruz.

Kısa süre önce Twitter’da bir gönderi paylaşan F1, F1 22’nin Standard Edition’ında kapak yıldızları olarak Charles Leclerc, Lando Norris ve George Russell‘ın yer alacağını resmen doğruladı. Bu arada, Champions Edition’ı satın almayı planlıyorsanız, oyunun kutu resminin önünde ve merkezinde Lewis Hamilton, Max Verstappen, Fernando Alonso ve Sebastian Vettel yer alacak.

F1 22’nin İlk Oynanış Videosu Yayınlandı

F1 22
F1 2022, 1 Temmuz’da çıkış yapacak.

Sanal gerçeklik desteğinden yeni F1 Life moduna, süper arabaların tanıtımına ve daha fazlasına kadar oyunun bazı başlık eklemeleri ve özellikleri hakkında birçok ilginç ayrıntı paylaşıldı ancak oynanış görüntüleri yetersizdi ancak lansmanı yaklaşırken EA, perdeyi geri çekme sürecini başlattı. F1 22 için yeni bir fragman da yayınlandı.

Oyunun Miami Grand Prix ile sunacağı yeni pistlerden biri olan Miami International Autodrome‘u görme şansı yakaladık. Pist 19 viraj ve üç DRS bölgesine sahip olacak ve görsel olarak oldukça etkileyici. F1 22, 1 Temmuz‘da PS5, Xbox Series X/S, PS4, Xbox One ve PC için çıkış yapacak. PS5 ve Xbox Series X/S yükseltmelerinin 799 TL değerindeki Champions Edition ile bağlantılı olduğu onaylandı.

Bu arada, oyunu PC’de oynamayı planlıyorsanız, sistem gereksinimlerine göz atmayı unutmayın.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.