Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

F1 22 Yeni Özellikler Fragmanı Yayınlandı

Codemasters, F1 22'de yer alacak yeni özellikleri sergilediği son fragmanını yayınladı.

EA Sports ve Codemasters, F1 22 için bu yıl beklenebilecek tüm oyun özelliklerini gösteren yeni bir fragman yayınladı. Kariyer Modu ve MyTeam bu yıl geri dönecek. Kariyer Modunda, 2022 Formula 1 Dünya Şampiyonası’nın tüm takımlarından toplam 20 sürücü olacak. MyTeam ise, Pit Errors ile birlikte başlamak için daha fazla seçeneğe sahip olacak.

Bunların yanı sıra F1 Sprint, bu yıl Formula 1 yarış dünyasına bir yaşam tarzı dönüşü ekleyen F1 Life ile birlikte fragmanda detaylıca tanıtıldı. Fragmanda Porsche gibi birkaç lüks süper otomobil ve karakter özelleştirmesi için bir yığın dekorasyon, aksesuar ve giysi görüyoruz. Oyuncular, Uyarlanabilir Yapay Zeka, Yapay Zeka Zorluğu ve Kurtarma Modu seçenekleriyle Günlük ve Standarttan Uzmana kadar Yarış Stillerini seçebilecek.

F1 22’de Her Şey Özelleştirilebilecek

F1 22

Yukarıda yazdıklarımızın yanı sıra F1 22‘de oyuncular için birçok özelleştirme seçeneği yer alacak. Araba Hasarını, Yarış Başlangıçlarını, Araba Hasar Oranını, Çarpışma Sıklıklarını özelleştirebileceksiniz. Bunun yanı sıra seride yeni olan PC VR işlevi, oyuncuların Oculus Rift veya HTC Vive VR başlıklarını kullanarak VR’de yarışabilmesine olanak sağlayacak.

Yeni Formula 1 oyunu F1 22, oyuncuların oyunda kullanmak için süper arabalar, giysiler ve aksesuarlar satın alıp kazanmalarına olanak tanıyan “F1 Life” adlı yeni bir özelleştirilebilir merkez modu içerecek. F1 22, Xbox One, Xbox Series X/S, PS4, PS5 ve PC için 1 Temmuz’da çıkıyor. Şampiyonlar Sürümü sahipleri, 28 Haziran’da buna erişebilirken, İkili Yetki gibi avantajlardan da yararlanabilir.

YouTube video

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.