Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

F1 22 Lansman Fragmanı Yayınlandı

Codemasters'ın en yeni yarış simülasyonu yarın Champions Edition sahipleri için ve 1 Temmuz'da dünya çapında Xbox, PlayStation ve PC oyuncuları için çıkış yapacak.

Codemasters’ın geliştirdiği F1 22 bu hafta içerisinde 1 Temmuz’da çıkış yapacak ancak Champions Edition’a sahip olanlar yarın erken erişim kazanacak. Buna hazırlanmak için Formula 1 araçlarını, bir çitayı ve diğer hızlı hareket eden nesneleri içeren yeni bir tanıtım fragmanı yayınlandı.

Bir Formula 1 oyununun tüm ilkelerini barındıracak olan oyun MyTeam ve MyDriver Careers, Grand Prix, Podium Pass ve daha birçok dolu dolu özellikle çıkış yapacak. Bununla birlikte F1 22, süper arabaların kilidini açıp yarışabileceğiniz, avatarınızı farklı markalı giysilerle özelleştirebileceğiniz, yaşam alanını dekore edebileceğiniz ve daha fazlasını yapabileceğiniz bir yaşam tarzı etkinliği olan F1 Life ile piyasaya sürülecek.

F1 22 Lansman Fragmanı

F1 22

F1 Life, çeşitli oyuncular sosyal alanınızı ziyaret edebildiğinden çok oyunculu olarak oynanacak. Elbette Formation Laps ve Pit Stops için Sürükleyici ve Yayın ayarları, yeni yorumcular, güncellenmiş parçalar ve yeni Miami International Autodrome pisti gibi başka özellikler de oyunda yer alacak. Champions Edition olmayanlar için F1 22, Xbox One, Xbox Series X/S, PS4, PS5 ve PC için 1 Temmuz’da çıkış yapacak.

Maalesef oyunun fiyatı fazlasıyla tuzlu. Codermasters’ı EA satın aldıktan sonra tüm oyunlara zam yaptı. Eskiden 92 TL gibi uygun fiyatlardan çıkan oyunun başlangıç fiyatı artık 599,99 TL. Aşağıda F1 22 fiyat listesini bulabilirsiniz:

  • Standart Edition: 599,99 TL
  • Champions Edition: 799,99 TL

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.