Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Exoprimal’ın 5 Yeni Savaşçısı Tanıtıldı

Exoprimal'da yer alacak olan iki yeni Destek, Nimbus ve Skywave; iki Tank, Murasame ve Krieger; ve yeni bir Assault türü olan Barrage tanıtıldı.

Capcom’un Exoprimal için başlattığı kapalı ağ testi hala aktif ve geçtiğimiz günlerde oyundan uzun uzun oynanış görüntüleri yayınlanmıştı. Açılış sinematiği, beş yeni Exo Fighter’ın sergilendiği yeni bir fragmanda ortaya çıktı. Fragmanı aşağıdan izleyebilirsiniz.

Nimbus ve Skywave isimli iki yeni Destek sınıfını gördük. Nimbus çift tabanca kullanacak ve etrafında dönecek; Skywave ise çift bıçaklı bir savaşçı olacak ve uçabilecek. Murasame ve Krieger iki yeni Tank olarak kendini gösterdi. İlki katanalı ağır bir samuray iken ikincisi mikro füzeler fırlatabilecek ve devasa bir mitralyöz kullanacak. Son olarak, elde taşınabilir bir tatar yayı ve çeşitli patlayıcılar kullanacak olan Barrager‘ı gördük.

Exoprimal 2023’te Çıkış Yapacak

Exoprimal

Yayıncı, tüm bu yeni Exo Fighter’ları resmi olarak açıklamadı, bu yüzden önümüzdeki haftalarda yetenekleri hakkında daha fazla ayrıntı için bizi takip etmeye devam edebilirsiniz. Exoprimal 2023’te Xbox Series X/S, PS5 ve PC için çıkış yapacak ve yalnızca yeni nesil olacak. Oynaması ücretsiz değil ve dinozorlara yapılan yoğun vurguya rağmen, Dino Crisis ile hiçbir ilgisi yok.

Oyuncular, kısmen Anthem ve kısmen Warframe olan bir “IAS Exo Fighters” gücünün rollerini üstlenecek. Onlar dinozor dalgalarına karşı koyan mekanik takımlar giyen insanlar olacak.

Bunu yapmak için, elektronik kalkan duvarı kullanmak, kesikli saldırılarla kısa çizgiler kullanmak, iyileştirici etki alanları ve büyük silah patlamaları kullanmak gibi Overwatch’ın benzersiz karakter listesinden bariz ilham alan çeşitli yetenekler kullanacak.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.