Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

EvilBane’e Kıyamet II Silahı Güncellemesi Geldi

Saldırı gücünün artırılmış değerleri ve ölümcül darbe özelliğiyle yeni Kıyamet II Silahı Evilbane: Kuzgunların Yükselişi'ne eklendi.

Netmarble Games‘in yayıncılığını üstlendiği mobil RPG EvilBane: Kuzgunların Yükselişi’ne Kıyamet II Silahı ve Kıyamet II Pelerini eklendi. Ayrıca karakter seviyesi 60’a çıkarıldı. Yeni silah ve pelerin için seviye atlatma etkinlikleri düzenlenecek.

1490855067 Evilbane Kiyamet Silahi 2

Oyuncuların favori serilerin biri olan Kıyamet Serisi’nin ikinci versiyonu, karakter ve seviye başına birer tane olacak şekilde üç yeni Kıyamet Silahı oyuna eklendi. İkinci nesil olarak düşünebileceğiniz silahlar, Epik, Efsanevi ve Destansı seviyeleri için ayrı ayrı yaratıldı. İkinci nesil silahlar, sadece geliştirilmiş saldırı gücü ve ölümcül darbe özelliği değil, saniye başına saldırı sayısı seçeneği de sunuyor.

Kıyamet serisindeki yenilikler bundan ibaret değil. Güncelleme ile yeni Kıyamet Pelerini de oyuna eklendi. Daha güçlü ve hızlı saldırılar yapmak için Kıyamet serisi silahları destekleyen pelerin, agresif oyun alışkanlıkları olan oyuncuların çok hoşuna gidecek.

Bu güncellemeye kadar, oyunda ulaşabileceğiniz son seviye 59’du. Güncellemenin ardından yeni seviye 60 olarak belirlendi. 60’ıncı seviyeye ulaşan oyunculara Destansı Büyülü Silah Seçici hediye edilecek. Güncellemeyi kutlamak isteyen Netmarble yeni nesil silahları elde eden, kullanan ve seviye atlatan oyuncuların 500.000 altın kazanacağı etkinlikler düzenleyecek.

Efsanevi Kıyamet Silahı veya 10 Cennet Taşı kazanabileceğiniz etkinlikler de düzenlenecek. Günlük Akın’ların 3’üncü seviyesini başarıyla geçen oyuncular, her gün bir adet olmak üzere Epik Ay Küresi Seçici ile ödüllendirilecekler. Nisan 2017 tarihinde oyuna ilk defa giriş yapanlara bir defaya mahsus Nadir – Kanat Eşya Bileti hediye edilecek.

 

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.