Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Evil West’in Eşli Oynanış Fragmanı Yayınlandı

Flying Wild Hog ve Focus Entertainment tarafından geliştirilen üçüncü şahıs oyunu Evil West, çift kişilik oynanış modu alacak.

Geliştirici Flying Wild Hog, çıkış tarihi yaklaşmakta olan üçüncü şahıs nişancı oyunu Evil West için çevrimiçi bir mod getireceğini duyurdu. Oyunun baş yapımcısı Tomasz Gop, çevrimiçi modun geldiğini bir YouTube fragmanında duyurdu. Etkileyici fragmanda özeti anlatılan aksiyon oyunu, Focus Entertainment tarafından bu ay içinde yayınlanacak.

Vahşi batının alternatif bir versiyonunda geçen üçüncü şahıs oyunu, oldukça macera dolu olacak. Orijinal Vahşi Batı tasvirinin aksine oyunda, klasik kovboy yerine vampir avcıları ve vampirler yer alacak. Biz oyuncular ise tam bu savaşın ortasına düşeceğiz ve bilmediğimiz daha birçok kötüyle karşı karşıya kalacağız. Oyun, son vampir avcılarından biri olan Jesse Rentier‘in doğaüstü düşmanlarla mücadele ettiği bir hikayeyi konu alacak.

Evil West Çok Oyunculu Mod 2 Kişi ile Sınırlı

Evil West

Çevrimiçi modla yapılacak işbirliğinde, iki oyuncunun her biri aynı karakteri, yani Jesse Rentier’i oynayacak. Böylelikle Jesse’nin sahip olduğu tüm yetenek, silah ve beceriler her iki oyuncu için de mevcut olacak. İşbirliği modu yalnızca iki oyuncu için geçerli olacak ve oyunculardan yalnızca biri görevi ilerletecek. Hikayeyi arkadaşlarla paylaşabilmek oldukça güzel olacak ancak hikayeyi tek bir kişinin ilerletebilecek olması biraz basit. Bu demek oluyor ki başarıları ve kilit açmaları yalnızca oyunu başlatan kişi açabilecek.

Moddaki en önemli değişiklikler arasında düşmanların miktarı ve dayanıklılığı yer alıyor. Yani 2 oyunculu modda saha zorlu düşmanlar yer alıyor. Evil West Eşli Modun geri kalanını merak ediyorsanız aşağıdaki fragmana mutlaka göz atın. Oyunun fiyatını merak edenler buraya tıklayarak bilgi edinebilir.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.