Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Evil West İçin 10 Dakikalık Oynanış Videosu Yayınlandı

Evil West'te hem vahşi batı salonlarında takılacağız hem de vampir avlayacağız.

Focus Entertainment’ın yaklaşmakta olan aksiyon oyunu Evil West, piyasaya sürülmeden önce yaklaşık on dakikalık kesintisiz yeni oynanış görüntüsü sergiledi. Yeni aksiyon oyunu Vahşi Batı’yı kendi tarzıyla yorumlayacak.

Üçüncü şahıs aksiyon oyunu bu yılın sonlarında çıkacak ve oyuncuların Vahşi Batı’da kan emici tehdidi ortadan kaldırmakla görevli bir vampir avcısının kontrolünü verecek. Evil West oynanış videosu bir boss dövüşü, bir dizi yemyeşil araziyi ve hızlı tempolu savaş mekaniklerini sergiledi. On dakikalık kesintisiz oyun içi görüntüleri aşağıda paylaştık.

Evil West Çıkış Tarihi ve Fiyatı Belli Oldu

Evil West

Oyuncular, yeni savaş avantajları elde ederken, silahlarını ve araçlarını yükseltirken anlatı odaklı bir kampanyada kendi yollarıyla savaşabilecek. Karanlık bir tehdit Evil West’i tüketmeye başladı. Tek başına veya küme halinde, kana susamış canavarlara karşı içgüdüsel, patlayıcı bir mücadelede stil sahibi bir şekilde savaşmanız gerekecek.

Shadow Warrior 3 ile tanınan Flying Wild Hog’un arkasındaki ekip tarafından geliştirilen oyunun Steam sayfası açıldı ve ön siparişler başladı. Bunun yanı sıra maalesef oyunun Türkiye fiyatı fazlasıyla tuzlu. Türkçe dil desteği sunmayan oyunun fiyatı 550 TL olarak açıklandı. Evil West, 20 Eylül‘de PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S ve PC için çıkış yapacak.

  • Şık, kanlı aksiyon savaşında tek başınıza veya bir arkadaşınızla savaşın.
  • Stilize edilmiş, tuhaf bir vahşi batı evreninde yeniden anlatılan mitler ve efsaneleri keşfedin.
  • Avantajlar, yükseltilebilir silahlar ve araçlarla kendinizi geliştirin.
  • Amerika’yı kurtarmak için hikaye odaklı bir kampanyayı keşfedin ve savaşın.
YouTube video

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.