Everything Ve Metro: 2033 Redux 26 Eylül’de Epic Store’da Bedava Olacak!

Epic Store 26 Eylül'de iki oyunu daha ücretsiz olarak dağıtacak.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
blankLoading...

19 Eylül – 26 Eylül tarihleri arasında bilgisayar oyuncularına 6 farklı Batman oyununu ücretsiz olarak sunan Epic Store, 26 Eylül’de ikinci bombayı patlatacak ve Everything’e ek olarak Metro: 2033 Redux’u da bedava dağıtacak.

blank

Şu sıralar Steam üzerinde yüzde 80 indirimli fiyat etiketi ile satışlarına devam eden Everything 9.80 TL gibi bir fiyat etiketine sahip. 23 Eylül’e kadar bu fiyat etiketine sahip olacak olan oyun 26 Eylül’de ise Epic Store’da bedava olarak dağıtılmaya başlanacak. 2017 yılından bu yana oynanan yapım Steam üzerinde ‘çok olumlu’ olarak değerlendirildi. Hem tek oyunculu hem de çok oyunculu olarak oynanabilen Everything sadece İngilizce dil desteğine sahip.

26 Eylül’de ücretsiz olacak bir diğer oyun da Metro 2033 Redux olarak duyuruldu. Steam üzerinde 31.00 TL fiyat etiketine sahip olan yapım 4A Games’in başarılı oyunlarından bir tanesi. Günümüzde Metro Exodus’un gölgesinde kalan Redux düşük bir kitle tarafından oynanmaya devam ediyor.

Aksiyon ve gerilim dolu yapısı ile oyuncuların beklentilerini karşılamayı başaran yapım 2014 yılından bu yana oynanmaya devam ediyor.

31.00 TL değerinde olan Metro 2033 Redux,  49.00 TL değerinde olan Everything 26 Eylül – 3 Ekim tarihleri arasında ücretsiz olarak Epic Store üzerinden dağıtılacak.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol