Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Everspace 2: The Stinger’s Debut Güncellemesi Yayınlandı

Everspace 2'nin The Stinger's Debut isimli büyük güncellemesi yayınlandı. Oyunda büyük yenilikler yapıldı.

Erken Erişim’de bulunan muhteşem uzay simülatörü Everspace 2, bu yılın ilk büyük güncellemesini aldı. Oyun, yeni bir dövüşçü sınıfı ve zanaatkarlık sisteminde önemli değişiklikler kazandı.

Everspace 2 için bu yıl duyurulan üç büyük güncellemeden ilki artık mevcut. Yeni bir hafif avcı sınıfına, gemiler ve hikaye görevleri için yeni modüllere ek olarak The Stinger’s Debut güncellemesi, zanaatkarlık sistemi ve kaynak yönetiminde önemli değişiklikler getirdi. Bu saydıklarımız, devasa güncellemenin sadece ufak bir kısmı. Gelin tüm yama notlarına bir göz atalım.

Everspace 2: The Stinger’s Debut Güncelleme Notları

Everspace 2
Everspace 2: The Stinger’s Debut güncellemesinin ilk ismi Rogue’s Debut olacaktı.

Everspace 2‘den sorumlu geliştirici, stüdyo Rockfish Games’in duyurularından haberdarsanız, bu yılki ilk güncellemenin The Stinger’s Debut değil, Rogue’s Debut olarak adlandırılacağını hatırlatalım. Bununla birlikte, tanıttığı en önemli şeylerden biri yeni bir gemi sınıfı, kendi adını taşıyan Stinger olduğu için güncelleme ismi son anda değiştirildi.

 • Stinger’ın eklenmesi; Hızlı uçan ve geminin “yeteneklerini” sık sık kullanan hayranlar için tasarlanmış yeni bir hafif avcı sınıfı, yani kullanımdan sonra yerleşik cihazların bekleme süresini hemen sıfırlayan nihai boşluk sürüsü.
 • Düşman kuvvetleri ayrıca Okkar Priest Korvet ve Okkar Prime dahil olmak üzere yeni birimler aldı.
 • Parasite yan görevinin ikinci bölümü de dahil olmak üzere bir dizi yeni görev eklendi. Geliştiricilerin, Erken Erişim’de sağlanan ana hikayeyi tamamlamak için yalnızca bir buçuk görevi tamamlaması gerek.
 • Everscape 2 zanaat sistemi küçük bir devrim geçirdi; Bundan böyle eşya düşürme konusunda şansı olmayanlar için bir can simidi olmayacak. Sonunda yenilen düşmanlardan eşya taslakları elde edilebilecek. Ayrıca, üretim listesine bileşenler eklendi. Başka bir deyişle, eşya edinmede rastgelelik önemli ölçüde azaltıldı.
 • Üretilebilecek yeni şeylerden biri katalizörler oldu. Geminin diğer bölümlerinin uzmanlığını değiştirmek için kullanılırlar, bu nedenle şemaları ancak daha zor bossları yenerek elde edilebilir.
 • Yerleşik cihazları yükseltme yöntemi de değişti; Bundan böyle her biri dört kata kadar yükseltilebilecek. Üç kullanım moduna erişim, yalnızca belirli bir modülü en üst düzeye yükselttikten sonra kazanılacak.
 • Oyunculardan gelen şikayetlere yanıt olarak, geliştirici deneyim puanlarının sayısını dengeledi, böylece yeni bir oyuna başladığımızda, ana ve yan hikaye görevlerini ve zorluklarını tamamladıktan sonra aşağı yukarı 10. seviyeye ulaşılabilecek.
 • Oyuna çeşitli zorluk seviyeleri eklendi. Ayarların değiştirilmesi şu anda yalnızca düşmanların verdiği hasarı, doğruluklarını ve dayanıklılık puanlarını etkileyecek ancak oyun güncellendikçe, düşmanın doğma sıklığının yanı sıra, edinilen kaynakların kalitesi de dahil olmak üzere ekonomi ve oyun kurallarını etkileyecek.
 • On iki dil versiyonu eklendi.

Bu, elbette, Stinger’s Debut güncellemesiyle Everspace 2‘ye gelen tüm değişiklikler değil. Değişikliklerin tam listesini buradan okuyabilirsiniz. Son olarak, bahsetmeye değer bir şey daha söyleyelim. Yukarıda anlattığım şeylerin çoğu hem oyunun erken erişimde sunulan ücretli versiyonuna hem de ücretsiz demo versiyonuna geldi. Everspace 2’nin ücretsiz demosuna Steam‘den ulaşabilirsiniz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

  Yorum Yaz

  Email adresiniz yayınlanmayacak.

  Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.