Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Eve Online: Uprising’in Çıkış Tarihi Belli Oldu

EVE Online'ın Uprising isimli genişletme paketinin çıkış tarihi belli oldu ve yeni bir fragman New Eden'e gelen yeni gemileri sergiledi.

EVE Online, oyun dünyası için yeni anlatı gelişmelerine odaklanacak ve oyunun fraksiyon savaşları içeriğinin etkisini vurgulayacak bir sonraki genişleme paketi Uprising’i başlatmaya hazırlanıyor. Uprising genişlemesi, oyuncu gemileri için özel armalar, hizip savaşında ve ödüllerinde yapılan büyük değişiklikler ve yenilenen Upwell hangar görselleri gibi çeşitli yeni özellikler sunacak.

İzlandalı geliştirici CCP’nin efsanevi oyunu EVE Online, yaklaşık 20 yıldır MMORPG pazarında benzersiz bir yer işgal ediyor. Oyunun geçtiği New Eden yıldız kümesi, oyuncuların hammadde madenciliği ve işlenmesi, bileşenlerin üretimi, ekipman ve gemilerin montajı ve dağıtımını üstlendiği tamamen oyuncu odaklı bir ekonomi işleten binlerce oyuncuya ev sahipliği yapıyor.

Eve Online: Uprising Ne Zaman Çıkacak?

Eve Online: Uprising

Çevrimiçi bir oyun olarak, oyuncular için her şeyi taze tutmak için oyunun güncellemeler ve genişletmelerle düzenli olarak iyileştirilmesi önemli ve 8 Kasım’da gelen yeni Uprising genişlemesi tam olarak bunu yapmayı hedefliyor.

Uprising genişlemesi ile, kadrodaki klasik gemilerin Navy veya Fleet Issue varyantları olan 16 yeni gemi koleksiyonun tümü oyuna dahil edilecek. Bu, oyunda bazı yeni modeller görmeyi umanlar için hayal kırıklığı olsa da, oyunculara en sevdikleri gemilerin daha çekici versiyonlarının keyfini çıkarma fırsatı sunacak.

Dört imparatorluğun her biri fırkateyn, muharebe kruvazörü, muhrip ve dretnaught sınıflarına birer gemi ekleyecek. Bu yenilenen gemilerden bazıları arasında Caldari Phoenix Navy Issue dretnot, Gallente Catalyst Navy Issue destroyer, Minmatar Cyclone Fleet Issue muharebe kruvazörü ve Amarr Magnate Navy Issue firkateyni yer alacak.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.