EVE Online

MMORPG
Takip Et
1

İncelenmemiş

6.2

Kullanıcı


EVE Online Oyuncusu Rekor Kırarak Tüm Galaksileri Gezdi

EVE Online için bir dönüm noktası.

EVE Online gelmiş geçmiş en büyük çaplı MMORPG’lerden birisi ve içinde çok sayıda galaksi ile sistem yer alıyor. Haliyle bunların tamamını gezmek ve keşfetmek imkansıza yakın. Pek çok oyuncu bunu aklından bile geçirmiyor, denemeye kalkmıyor fakat tek bir kişi hariç!

EVE Online oyuncusu Katia Sae adeta tarih yazdı ve New Eden içinde yer alan toplam 7.805 ulaşılabilir sistemin tamamını başarıyla ziyaret etti. Böylece bir rekora imza attı ve bunu yapabilen tek kişi olarak tarihe geçti.

Katia Sae’nin bu inanılması güç macerayı tamamlaması 9 koca sene sürerken, bu süreçte tek bir gemisini dahi kaybetmedi! Kendisinin yaptığı açıklama ise şöyle oldu:

9 yılın biraz üzerinde zaman içinde tüm New Eden’daki sistemleri keşfettim. 230 ulaşılamaz Jove sistemi hariç, tüm High Sec, Low Sec, Null Sec ve solucan deliği sistemlerini ziyaret ettim, tek bir gemi dahi kaybetmedim.’

Katia bu istatistiklerini gururla kendi kişisel blogu üzerinde paylaşırken, EVE Online dünyasında bu kadar uzağa erişen ilk kişi oldu. Macerası 1 Aralık 2009 tarihinde başlarken, 9 Mart 2019’da sona erdi ve bu süreçte 50 binin üzerinde ekran görüntüsü çekti.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol