Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Eve Online Hikaye Odaklı Yeni Güncellemeler Alıyor

CCP Games tarafından geliştirilen MMO oyunu Eve Online için, hikaye odaklı yeni güncellemeler yayınlanacak. Tüm bu güncellemelerin yanı sıra bir dizi iyileştirme de oyunla buluşacak.

CCP Games, kötü şöhretli uzay tabanlı MMO oyunu Eve Online için bir dizi hikaye odaklı güncelleme yayınlamaya çalışıyor. Güncellemeler, 2022 Eve Fanfest sırasında yapılan açılış konuşmasının bir parçası olarak açıklandı. Hikayeyi genişleten güncellemeler, oyuncuların kendi imparatorluklarıyla daha güçlü bağlar kurmasını sağlamayı amaçlıyor.

Dinamik hikaye ve olaylar sayesinde, oyuncular sürekli değişen evreni şekillendirmek için daha fazla güce sahip olacaklar. Güncellemelerle Eve’i, oyuncu kararlarını vurgulayan hikaye odaklı bir içeriğe hazırladıklarını söyleyen geliştiriciler, yaklaşan hikayelerin ve etkinliklerin oyuncu deneyimine daha fazla aktivite katacağını da ekledi.

Eve Online, Hikayeden Fazlasını Vaat Ediyor

Eve Online

CCP Games, ayrıca önümüzdeki yıllarda Eve Online‘ı modernize etmek için çalışmalara devam ediyor. İşitsel ve görsel yenilikler üzerinde çalışan geliştirici şirket, kullanıcı ara yüzünde iyileştirmeler de gerçekleştireceğini söyledi. Ayrıca, henüz duyurulmamış bir dizi ek özellik iyileştirmesi de yapıldı. Bir başka önemli nokta ise oyuncuların Microsoft Excel’e bir JavaScript ara yüzü eklemesine olanak tanınması oldu.

Genel olarak önemli olan nokta, yeni hikayelerin oyuncular tarafından hayal edilenlerle rekabet edip edemeyeceği. Eve Online, oyuncuların dilediği şeylerle rekabet edebilecek NPC odaklı, anlatı odaklı hikayeler üretebilirse, hala aktif olan en eski MMO’lardan birine yeniden hayat verecek. Umarız tüm bu gelişmeler, kötü şöhrete sahip oyunu bir nebze başarıya götürür.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.