EVE Echoes Mobil Platformda Ön Kayıtlara Açıldı!

EVE Echoes bazı ülkelerde açık beta olarak oynanmaya başlandı.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
Loading...

EVE Online’ın mobil sürümü olarak piyasaya sürülmeye hazırlanan EVE Echoes mobil platformda göründü. Bazı ülkelerde Android ve iOS platformlarında açık betaya çıkan yapım, ülkemiz oyuncuları için şuanda Google Play üzerinde ön kayıtlarda yer alıyor.

Milyonlarca oyuncu tarafından oynanan uzay oyunu EVE Online mobil platformu da kasıp kavurmaya hazırlanıyor. EVE Online’ın uzay evrenini mobil platforma getirmeyi hedefleyen NerEase Games, EVE Echoes’i duyurmuştu. Android ve iOS platformlarında aynı içerikler ile oyuncuların beğenisine sunulacak olan yapım bazı ülkelerde açık beta olarak oynanmaya başlanırken ülkemiz için ise ön kayıtlara açılmış.

Altchar’ın haberi ile edindiğimiz detaylara göre EVE Echoes MMO oyunu olarak dünyanın dört bir yanındaki oyuncuları bir araya getirecekmiş. Geçtiğimiz aylarda Alpha testine çıkış yaptığı ifade edilen yapım şuanda Avustralya, ABD, Kanada, Rusya, Güney Kore, Yeni Zelanda ve Avrupa’da açık beta olarak oynanıyormuş.

EVE Echoes, alternatif bir New Eden evreninde yer alan ve otantik Eve Online deneyimini mobil cihazlara getiren yepyeni bir bilim kurgu MMO oyunu olarak piyasaya sürülecek. Oyun içerisinde 100’den fazla eşsiz gemi yer alacak. Oyuncular geniş ve keşfedilebilir bir evren ile karşılaşacaklar.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol