Europe Universalis 2 Kısa Bir Süreliğine GOG’da Ücretsiz Oldu

Europa Universalis 2, 24 Ekim 2020 tarihine kadar GOG üzerinden ücretsiz olarak Paradox Interactive'in 20. yıl özel kampanyası dahilinde alınabilir.

Tıpkı Steam gibi dijital oyun platformu olan GOG bugün yaptığı duyuru ile birlikte Europa Universalis 2‘yi ücretsiz olarak dağıtmakta olduğunu duyurdu. Paradox Interactive ile iş birliği içerisinde gerçekleştirilen bu kampanya ile Paradox Interactive’in 20. yılına özel olarak Europe Universalis 2, GOG üzerinden 24 Ekim 2020 tarihine kadar ücretsiz olarak alınabilir.

Paradox Interactive ilk kez 2001 yılında yayınladığı strateji oyunu Europa Universalis 2’yi 20. yılına özel olarak GOG ile birlikte gerçekleştirdiği kampanya kapsamında 24 Ekim’e kadar ücretsiz olarak veriyor. Europa Universalis II, Paradox Development Studio tarafından geliştirilen ve 1419-1820 yılları arasında bir zaman çizelgesine dayanan dünya tarihine dayanan Strategy First tarafından yayınlanan büyük bir strateji oyunudur. 11 Aralık 2001’de piyasaya sürüldü. Oyun oldukça eski olmasına rağmen döneminin en çok oynanan oyunlarından biriydi.

Ayrıca tüm bunların yanı sıra, Paradox Interactive oyunlarının hepsinde %75’e varan indirimler yer alıyor. Battletech, Imperator Rome, Stellaris, Age of Wonders: Planetfall, Surviving Mars ve Europa Universalis III gibi oyunlarla indirimler var. Europa Universalist II’nin GOG sayfasına buradan ulaşabilir, hesabınızla giriş yaptıktan sonra ücretsiz olarak hesabınıza ekleyebilirsiniz.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol