Euro Truck Simulator 2’nin Sıradaki Genişlemesi Iberia’dan Yeni Görüntüler Geldi

Euro Truck Simulator 2'nin beklenen genişlemesi Iberia'dan yeni görüntüler geldi.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
Loading...
Euro Truck Simulator 2’nin Sıradaki Genişlemesi Iberia’dan Yeni Görüntüler Geldi

Popüler dünyanın en gerçekçi tır simülasyon oyunu olarak bilinen ve ilgiyle oynanmaya devam edilen Euro Truck Simulator 2 yepyeni genişlemesi olan Iberia ile gündeme gelmeye devam ediyor. Ne zaman yayınlanacağı bilinmeyen genişlemeye dair yeni görüntüler geldi.

Aylar önce duyurulan ve hala ne zaman çıkış yapacağı bilinmeyen Iberia genişlemesi oyunculara yepyeni yollar, mekanlar ve alanlar sunacak. Steam üzerimde sergilenmeye devam edilen paketin oldukça zengin bir içerik ile karşımıza çıkacağı bilinirken Steam üzerinde bazı yeni görüntüler de oyuncular ile paylaşıldı.

Oyunun Steam topluluk sayfası üzerinden edindiğimiz yeni bilgilere göre Iberia içerisinde çöller de yer alacakmış. Tabernas Çölü’ne ev sahipliği yapacak olan yeni genişleme, aşırı sıcak ve yağmur yağmayan çöllere de ev sahipliği yapacakmış. İlk kez çöl iklimine sahip olacak yapım yeni iklimi ile oyunculara daha önce karşılaşmadıkları bir atmosfer sunacak. Kilometrelerce yeni yolu da karşımıza çıkaracak olan genişleme de çok sayıda mekan da olacak.

Buna ek olarak yemyeşil ormanlara da sahip olacak olan yapım bu yıl içerisinde yeni içeriklerine kavuşacak.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol