Euro Truck Simulator 2’de Yer Alacak Türk Şehirleri Belli Oldu, İlk Görseller Yayınlandı!

Euro Truck Simulator 2'nin yeni genişlemesinde Türk şehirleri de yer alacak.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
blankLoading...

2012 yılından bu yana dünyanın en gerçekçi tır simülasyon oyunu olarak bilinen Euro Truck Simulator 2 yeni bir genişleme paketi almaya hazırlanıyor. Oyuncular bu genişleme paketi ile Türk şehirlerine erişebilecek ve Türk şehirlerinde yük taşıyabilecekler.

blank

Günümüze kadar sayız genişleme paketi alarak oyuncularına yeni içerikler sunan ve sunmaya devam eden Euro Truck Simulator 2 yeni bir genişleme paketi daha duyurdu. Road to the Black Sea adında karşımıza çıkacak olan genişleme paketi içerisinde ülkemiz şehirlerini de bulunduracak. Steam üzerinde sergilenmeye başlanan genişleme paketi bu yıl içerisinde çıkış yapacak.

İstanbul ve Edirne gibi şehirlerin yer alacağı Road to the Black Sea genişlemesinde şehirler içerisinde dolaşırken geçmişten ve günümüzden birçok ize rastlayabilecek, yükselen modern apartmanların yanında tarihi yerleri de görebileceğiz.

Birçok yük çeşidinin yer alacağı pakette şehirlerin yoğun trafiklerine, endüstriyel üretimlerine, otoban yollarına ve daha fazlasına erişebileceğiz. Gece gündüz döngüsü eşliğinde daha hoş bir görünüme sahip olacak olan Türk şehirleri bu yıl içerisinde oynanabilir olacak.

blank

blank

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol