Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

 

Euro Truck Simulator 2 Iberia Genişlemesi Nihayet Çıkış Yaptı

Dün, Euro Truck Simulator 2 Iberia genişleme paketi sonunda piyasaya çıktı ve sanal kamyonumuzla Portekiz ve İspanya'da seyahat etmemizi sağlayacak.

Kamyonlarınıza atlayıp İber Yarımadası’nda bir yolculuğa çıkabileceğimiz gün nihayet geldi. Daha önce duyurulduğu gibi, Aralık 2019’da duyurulan Iberia genişleme paketi dün akşam tam olarak saat 20.00’da Steam’de piyasaya sürüldü. SCS Software, Euro Truck Simulator 2’deki haritayı İspanya ve Portekiz’i kapsayacak şekilde genişletti.

Iberia eklentisi, çeşitli yollar ile birbirine bağlanan 49 şehre sahip olacak. Aralarında balık ve meyveden elektroniğe, metallere, kimyasallara, odun ve özel ağır eşyalara kadar çeşitli yükleri taşıyabileceğiz. İlginç olan, bu yeni genişleme paketinin American Truck Simulator’dakilere benzer şekilde Euro Truck Simulator 2’ye ilk kez simge yapıları eklemesi oldu. Bu yapılara ulaştığımızda, manzaraları, anıtları ve diğer ilginç nesneleri sunan kısa bir video izleyebileceğiz.

Euro Truck Simulator 2 111

World of Trucks web sitesinde Cruising Iberia adlı özel bir etkinlik başlatıldı ve bu da çeşitli tek oyunculu görevleri çevrimiçi olarak gerçekleştirmemizi sağlıyor. Bu etkinliğin bir parçası olarak, oyuncular iki zorlukla karşı karşıya olacak: bireysel ve topluluk.

İlki, sanal İber Yarımadası’nda bulunan en az 20 şehre veya bu şehirlerden kargo tesliminden ibaret. İkincisi, tüm oyuncuların İspanya ve Portekiz yollarında toplam 250.000.000 kilometre yol almasını gerektiriyor. Etkinlik 12 Mayıs’a kadar devam edecek. Her iki durumda da havuza yalnızca Dış Siparişler ve Dış Pazar kategorisindeki sözleşmelerin dahil edileceğini unutmayın.

Kişisel mücadeleyi tamamlamanın ödülü, özel bir kamyon boyama işi olacak. Topluluk görevlerini tamamlamanın ödülü ise bir oyuncak ayı ve bir heykelcik aksesuarı olacak. Tüm ek ayrıntılar burada bulunabilir.

Ayrıca, SCS Software’in resmi YouTube, Twitch ve Steam hesaplarında ETS2 Iberia genişeme paketi lansmanı vesilesiyle çeşitli yayınlar yapılacak.

Iberia genişleme paketini 48 TL karşılığında bu bağlantıyı kullanarak satın alabilirsiniz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.