Euro Truck Simulator 2 Çok Oyunculu Mod Güncellemesi Yayınlandı

Euro Truck Simulator 2 ve American Truck Simulator kamyon simülatörlerinin hayranları mükemmel bir güncelleme aldı. Güncelleme 1.41 ile her iki oyuna da çok oyunculu bir mod eklendi. Sonunda ve resmen arkadaşlarınızla bir konvoy oluşturabilirsiniz.

Resmi çok oyunculu, bu terim tek başına Euro Truck Simulator 2 ve American Truck Simulator hayranlarını oyuna döndürmek için yeterli olacak. Açık betaya katılanlar tarafından bu çığır açan özellik çok beğenilmişti.

SCS Software, testçilerin önerilerine göre iyileştirmeler yaptı ve çok oyunculu mod, 1.41 güncellemesinin en önemli özelliği haline geldi. Artık malları teslim ederken arkadaşlarınızla birlikte oynamak için resmi olmayan modları kullanmaya gerek yok.

Euro Truck Simulator 2 Multiplayer Güncellemesi

Yeni Konvoy modu, sekiz kişiye kadar birlikte oynamasını sağlayacak. Yolda binlerce oyuncuyla karşılaşmamızı sağlayan hayran yapımı TMP moduyla karşılaştırıldığında bu pek büyük bir sayı değil. Konvoy’da tek oyunculu oynanıştan bilinen trafik bize eşlik edecek. Günün saati, hava koşulları ve ek paketler tüm kullanıcılar için senkronize edilecek. Bir konvoydaki her oyuncu aynı görevleri yerine getirebilecek. Özel bir pencerede diğer katılımcıların sözleşmelerini görmek de mümkün olacak.

Euro Truck Simulator 2 Çok Oyunculu

Oyunumuza kimin katılacağına dair kontrol bizde olacak. Bir oturuma ev sahipliği yapabilecek veya diğer oyuncuların oyunlarına katılabileceğiz. Oyun, bir konvoyun katılımcıları için üç iletişim yolu sağlayacak: sohbet, bir tuşla etkinleştirilen sesli görüşme veya hızlı yanıtlar menüsü kullanabileceğiz. Tamamlanan maceradan sonra ilerlememizi sürdürmek veya önceki oyun durumunu geri yüklemek isteyip istemediğimizi seçebileceğiz.

Euro Truck Simulator 2 Konvoy modunun bazı dezavantajları da mevcut. Çok oyunculu oyunun bariz sınırlamalarından kaynaklanabilecek modları kullanma imkanı yok. Bir oyuncunun bağlantısı kesildiğinde olası trafiğin kaybolması veya sesli iletişimin sohbette yazma ile karışması, erken sürüm hataları gibi görünen ve güncellemelerle düzeltilmesi gereken hatalar arasında.

Euro Truck Simulator 2 1.41 Güncellemesi Yenilikleri

Elbette yeni güncelleme sadece Konvoy modu değil. Her iki simülatör de yenilenmiş bir fotoğraf modu kazandı. Artık günün saatini ve hava koşullarını değiştirebileceğiz. Ayrıca oyuncular için hızlı seyahat de eklendi.

Euro Truck Simulator 2

Her iki oyun da haritalarda değişiklikler aldı. Euro Truck Simulator 2‘de Iberia DLC sahipleri, pitoresk Duero nehri bölgesinden geçen yeni A24 otoyolunda seyahat edebilecek. Dikkatli ATS oyuncuları, California bölgesinin duyurulan yenilemesinin ilk işaretlerini fark edecek. Güncelleme, eyalet sınırındaki tarımsal denetim istasyonlarını tanıttı ve bazı yolların düzeni yükseltildi. Her iki oyun için de yamalar şimdi indirilebilir durumda.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol