Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Euphoria 3. Sezon Ne Zaman? Çıkış Tarihi ve Oyuncular

Bu yazımızda, başrolünde Zendaya'nın olduğu HBO dizisi Euphoria'nın üçüncü sezonu hakkında bilinen her şeyi sizlerle paylaşıyoruz.

Euphoria 3. sezon ne zaman? İkinci sezonu 2022’nin başlarında sona eren HBO dizisi, yeni bölümleriyle geri dönmeye hazırlanıyor. Bir grup Amerikalı gencin sorunlarla çevrili dünyalarındaki çetrefilli hayatlarını, romantik birlikteliklerini ve arkadaşlık ilişkilerini anlatan Euphoria, 17 yaşındaki Rue’nun hikayesine odaklanıyor. Başrolünde, Marvel’ın Spider-Man filmleriyle adını duyuran Zendaya‘nın olduğu dram türündeki seri, şu ana kadar büyük bir beğeni topladı.

Dizinin ilk iki sezonunda, Rue’nun uyuşturucu bağımlılığıyla devam eden mücadelesinden Jules’un cinsiyet değişikliği sürecindeki çalkantılı yolculuğuna, Fez ve Ashtray’in kanunla savaşından Nate, Maddy ve Cassie arasındaki inanılmaz aşk üçgenine kadar, amansız, gerilim dolu bir yolculuğa çıktık. Şimdi gözümüz kulağımız, Euphoria yeni sezonundan gelecek haberlerde. İşte şu ana dek öğrendiğimiz her şey!

Euphoria 3. Sezon Ne Zaman Çıkacak?

Euphoria 3. sezon ne zaman

Euphoria 3. sezon çıkış tarihini henüz bilmiyoruz, ancak en iyi tahminimiz dizinin 2024’ün başlarında geri döneceği yönünde. Önceki sezonların zaman aralığına bakarsak, yeni sezonun 2024 yılının başlarına kadar ekranlarımızda olmayacağını tahmin ediyoruz. HBO, Euphoria 3. sezonu için resmi olarak yeşil ışık yaktı, ancak drama dizisinin ne zaman döneceğini söylemedi. Bununla birlikte, çekimlerin Şubat 2023’te başlaması bekleniyor.

Geriye dönüp bakacak olursak 1. sezon Ağustos 2019’da yayınlandı ve 2. sezonun gelmesi için Ocak 2022’ye kadar beklemek zorunda kaldık. Sürenin uzamasının nedeni ise tahmin edebileceğiniz üzere koronavirüs salgınıydı. Fakat bu sefer aranın çok daha kısa olacağını tahmin ediyoruz. Bu arada Euphoria’nın Alman uyarlamasının yolda olduğu bilgisini de araya sıkıştıralım.

Euphoria Yeni Sezonunda Neler Olacak?

Euphoria 3. sezon

Yakın tarihte The Hollywood Reporter‘a verdiği bir röportajda konuşan Zendaya, uyuşturucuyu bırakan ve temiz kalmaya karar veren Rue’nun yaşamında umut verici gelişmelerin olabileceğini söylemişti. Karakterin hikayesine biraz “iyilik ve biraz neşe” aşılamak istediğinden de bahseden ünlü oyuncu, aynı zamanda lisenin dışındaki karakterleri daha fazla keşfedeceğimizi belirtmişti.

İlk ve en büyük sorumuz, Fez‘e ne oldu? Karakteri en son gördüğümüzde koridorda uzanmış, kendisini SWAT timi ile Ashtray arasındaki çatışmanın çapraz ateşinden koruyordu. Ashtray’in çatışmada öldüğü kesin gibi. Fez büyük olasılıkla Ashtray’in Custer’ı öldürmesinin suçunu üstlendikten sonra hapse giriyor.

Hapishaneden bahsetmişken, babası tarafından polise ihbar edilen Nate‘in bir süre hapis cezasına çarptırılacağını kesin olarak biliyoruz. Ama Nate ne planlıyor? Euphoria Lisesi’nin kötü çocuğu yeni bir sayfa mı açtı yoksa intikam hırsı babasından da öteye mi uzanıyor?

Dizinin yıldızı Zendaya’yı ve onun karakteri Rue Bennett’i de unutmayalım. 2. sezonun sonunda, Rue’yu görünüşte temiz ve iyi bir yerde bıraktık. Bağımlılıkla olan savaşında incittiği kişilerden özür diledi. Bununla birlikte Rue’nun ürkütücü uyuşturucu baronu Laurie’ye ait 10.000 dolar değerindeki hapları kaybetmesi, Euphoria 3. sezonda başına büyük bir bela açacak gibi görünüyor.

Euphoria 3. Sezon Oyuncuları

Euphoria

Zendaya, Euphoria 3. sezon kadrosunda Rue Bennett olarak geri dönecek. Ayrıca yıldız oyuncunun bazı bölümlerde ilk yönetmenlik denemesine imza atması da gündemde. Kat Hernandez’i oynayan Barbie Ferreira’nın Euphoria’nın gelecek sezonunda geri dönmeyeceği zaten doğrulandı.

Cassie Howard (Sydney Sweeney), Lexi Howard (Maude Apatow), Maddy Perez (Alexa Demie) ve Nate Jacobs (Jacob Elordi) gibi isimler yeni sezonda da olacak. Fez’in hapse gireceğini varsayıyoruz, ancak Angus Cloud’un 3. sezon için geri dönmesini bekliyoruz. Son olarak Elliot’ı oynayan Dominic Fike da Euphoria 3. sezonunda kesin olarak yer alacağını doğruladı.

Euphoria 3. sezon kadrosunda olacak isimler

 • Zendaya: Rue Bennett
 • Hunter Schafer: Jules Vaughn
 • Sydney Sweeney: Cassie Howard
 • Maude Apatow: Lexi Howard
 • Jacob Elordi: Nate Jacobs
 • Alexa Demie: Maddy Perez
 • Angus Cloud: Fezco
 • Dominic Fike: Elliot
 • Chloe Cherry: Faye
YouTube video

Popüler yabancı diziler hakkındaki diğer içeriklerimiz için aşağıdaki başlıklara göz atabilirsiniz.

Ragnarok 3. Sezon Ne Zaman? Çıkış Tarihi, Konusu, Oyuncular

House of the Dragon 2. Sezon Hakkında Bilinen Her Şey

Güç Yüzükleri 2. Sezon Çıkış Tarihi, Konusu ve Oyuncuları

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

  Yorum Yaz

  Email adresiniz yayınlanmayacak.

  Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.