Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

ETS2 1.45 Güncellemesi Yayınlandı

ETS2 için 1.45 güncellemesinin açık betası başladı ve bu güncelleme, Hanover için yeni bir grafik revizyonu ve tanker kamyon satın alma seçeneği sunacak.

ETS2 1.45 güncellemesi açık beta olarak yayınlandı. Dün, American Truck Simulator 1.45 güncellemesi yayınlanmıştı. Bugün de benzer bir güncellemenin testleri Euro Truck Simulator 2 için başladı.

Yeniden çalışılan Avusturya ve Kaliforniya‘nın piyasaya sürülmesinden bu yana, oyuncuların çoğu oyun içi alanları mevcut ve daha gerçekçi standartlara getirmekten sorumlu ekipler için bir sonraki adımın ne olacağını merak ediyordu. Bugün, ETS2 1.45 güncellemesi ile oyuna eklenmesi planlanan Hannover şehrine yeni bir görünüm kazandırıldığı açıklandı.

ETS2 1.45 Güncelleme Notları

ETS2 1.45

SCS Software blogunda yayınlanan bir gönderide ekip, ETS2’ye hangi değişikliklerin getirileceğini bildirdi. Pek bir sürpriz yok. ATS’de beta testlerinin başlaması vesilesiyle dün açıklanan hemen hemen her şey Avrupa sürümünde de görünecek ancak tabii ki Euro Truck Simulator 2’nin kendine has bazı özellikler de yer alacak. ETS2 1.45 yenilikleri aşağıdaki gibi olacak:

 • Hannover’in grafik yenilemesi;
 • Tanker satın alma seçeneği;
 • Krone Trailer Pack DLC sahipleri için iki yeni römork;
 • Ön cam silecek hızını mevcut hava koşullarına göre otomatik olarak ayarlayan yağmur sensörü;
 • Çok oyunculu konvoy modunda modlar için ek destek;
 • Yolun geçilmez olduğunu gösteren işaretleri gizleme seçeneği;
 • Maceranın başladığı şehri anlatan videolar eklenecek. Başlangıçta bunlar Hannover ve Avusturya metropolü için mevcut olacak.

Betaya katılmak için Steam’deki Kitaplığınızda oyunu bulmanız, sağ tıklamanız ve özellikler panelini açmanız gerek. Orada, “Beta” sekmesinde “Genel Beta 1.45“i seçin. Elbette bunun yamanın son sürümü olmadığını unutmayın, bu nedenle her türlü hatayla karşılaşabilirsiniz. ETS2 1.45 tam sürümünün çıkış tarihi ise henüz açıklanmadı.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

  Yorum Yaz

  Email adresiniz yayınlanmayacak.

  Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.