ETS 2 Iberia İçin Ücretsiz Yeni Yollar Güncellemesi Duyuruldu

Euro Truck Simulator 2: Iberia yeni, ücretsiz yollar alacak. Bu yeni güncelleme, SCS Software tarafından yakın zamanda işe alınan harita tasarımcıları tarafından eğitimin bir parçası olarak hazırlandı. Geliştirici ekip hazırlanan haritaları o kadar iyi buldu ki, onları oyuna eklemeye karar verdi.

ETS 2 Iberia genişlemesinde tüm İber Yarımadası’nı zaten keşfettiyseniz, size iyi haberlerimiz var. SCS Software, İspanya ve Portekiz’e yeni ücretsiz yollar ekleyecek. Genişlemede halihazırda mevcut olan otoyollardan daha doğal alanlardan geçmenizi sağlayacak. Aşağıda, yaklaşmakta olan içeriği sunan birkaç ekran görüntüsüne göz atabilirsiniz.

ETS 2 Iberia

İlginç olan, bu yeni yolların yaratıcı ekibi, yakın zamanda SCS Software tarafından işe alınan ve onları eğitimlerinin bir parçası olarak yaratmaları beklenen harita tasarımcılarıydı. Sonunda oyunun ana geliştirici ekibi, yeni rotaların oyuna eklenebilecekleri ve eklenmesi gerektiği kadar iyi olduğuna karar verdi. Geliştiriciler topluluğu bu şekilde memnun etmeyi umdu ve başardı. Geliştiricilerin hem Steam‘deki hem de resmi ETS 2 blog‘daki gönderilerinin altındaki cevaplar olumlu yorumlarla dolup taştı.

ETS 2 Iberia
ETS 2 Iberia

ETS 2 Iberia İçin Hangi Yollar Eklenecek?

Şimdilik, geliştirici ekip ETS 2 Iberia güncellemesi için iki yol hakkında bilgi verdi ancak daha fazlasını açıklamadı. İlki, Madrid’in kuzey eteklerinden A-1 ve A-2 otoyollarını bağlayacağı yer olacak ve daha sonra Atlantik Okyanusu’na döküldüğü Portekiz’e ulaşan Douro Nehri boyunca uzanacak. İkincisi, Lizbon’un güneyindeki Sines şehri yakınlarında başlayacak ve Sevilla’ya gidecek.

SCS Software, yeni yolların ETS 2 Iberia‘ya ne zaman geleceğini açıklamadı ancak sağlanan ekran görüntülerine göre en fazla birkaç hafta içinde yayınlanacak. Ayrıca geliştiricilerin şu anda oyunun Heart of Russia adlı sekizinci genişletmesi üzerinde çalıştıklarını da hatırlatmak isteriz. Önümüzdeki yıl çıkması ve Rusya’nın Avrupa kısmını ziyaret etmemizi sağlayacak.

Ayrıca ETS 2 Hileleri içeriğimize de göz atmak isteyebilirsiniz.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol