Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

ETS 2 1.45 Güncelleme Notları

Euro Truck Simulator 2 ve American Truck Simulator için 1.45 güncellemesi yayınlandı.

ETS 2 1.45 güncellemesi yayınlandı. Çek stüdyosu SCS Software, Euro Truck Simulator 2 ve American Truck Simulator oyunları için 1.45 güncelleme notlarını paylaştı. Bazı iyileştirmeler ve yeni özellikler her iki oyuna da dahil edildi, bazı özellikler ise oyunlara ayrı ayrı özel olarak ayarlandı.

Oyuncular nihayet ETS 2 1.45 ile tanker kamyonlarına sahip olabilecek. Modların Konvoy modunda çalışması iyileştirildi, böylece ev sahibi oyuncu tarafından kullanılan tüm değişikliklerin oynaması gerekmeyecek. Küçük projeler söz konusu olduğunda, koleksiyonumuzdan eksik olanlar gösterilmeyecek. Ayrıca, anahtar modların yokluğunda, uygun boyutta renkli bir yığın görüntülenecek.

ETS 2 1.45 Güncelleme Notları

ETS 2 1.45

Ön cam sileceklerinin çalışmasını yağmurun yoğunluğuna göre otomatik olarak ayarlayan yağmur sensörlerini kullanma seçeneği eklendi. Oyuncu için hangi yolların kullanılamayacağını gösteren kalıcı işaretleri gizleme seçeneği uygulandı. Bu özelliği kullanırken, belirli bir barikaya çarptıktan sonra yalnızca kısa bir süre için görüntülenecek.

Oyunculara sunulan araçlar, JOST kamyonlarını içerecek şekilde genişletildi. Şimdilik buna MAN TGX Euro 6, Mercedes-Benz New Actros, Renault T, Scania Next-Gen S, Scania Next-Gen R ve Volvo FH 2012 dahil ancak gelecekte başkaları da eklenecek. Hannover büyük ölçüde iyileştirildi. Bu şehir pratik olarak sıfırdan ve yeniden inşa edildi ve şehir artık çok daha güzel.

ETS 2 1.45 güncellemesi ile yeni bir profil oluştururken bu noktaları başlangıç konumları olarak seçtiğinizde, Hannover’i ve Avusturya’daki şehirleri gösteren özel videolar tanıtıldı. Krone Trailer Pack DLC‘nin sahipleri iki yeni fragman aldı.

YouTube video

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.