The Elder Scrolls Online

MMORPG
Takip Et
1

İncelenmemiş

7.9

Kullanıcı

ESO’da Prologue Bölümünü Ücretsiz Deneyin

Elsweyr'in giriş bölümü ücretsiz yayınlandı.

ESO’da Prologue Bölümünü Ücretsiz Deneyin

The Elder Scrolls için 25. yıldönümünün geldiğini biliyor muydunuz? 25 yıl önce Bethesda Softworks tarafından ilk The Elder Scrolls oyunu olan The Elder Scrolls: Arena satışa sunuldu ve kısa sürede büyük popülarite yakaladı. Tüm zamanların en çok satan RPG serilerinden biri haline gelirken, ardı ardına devam oyunları geldi ve şu anda son oyun olarak da MMORPG yapımı The Elder Scrolls Online varlığını koruyor. Bu dönüm noktasını kutlamak amacıyla da The Elder Scrolls Online için yeni Elsweyr Prologue bölümü yayınlandı ve ücretsiz olarak oynayabiliyorsunuz.

Elsweyr Prologue bölümünde Wrathstone’un asıl amacını öğreniyoruz ve yeni bir hikayeyle karşılaşıyoruz. Bu Prologue görevlerini başarıyla tamamlayan oyunculara Dragon Flight Illusion Gem mementosu verilirken, Collectibles menüsünden erişebileceğiniz mementoyu kullandığınızda ortaya bir grup mini ejderha çıkıyor.

Ayrıca henüz oyunnu bir kopyasına sahip değilseniz, 3 Nisan tarihine kadar Free Play etkinliği var ve oyunu ücretsiz olarak deneyebilirsiniz. Bu etkinliğin içinde yeni Prologue görevleri de yer alıyor.

Ek olarak, satın almayı düşünenler için The Elder Scrolls Online’ın hem ana sürümü, hem de Summerset ek paketi 9 Nisan’a kadar indirimli satılıyor. Elsweyr DLC paketi için ön siparişler ise 4 Haziran 2019 tarihinde açılacak.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol