The Elder Scrolls Online

MMORPG
Takip Et
1

İncelenmemiş

7.8

Kullanıcı


ESO’da Midyear Mayhem PvP Etkinliği Başladı

ESO'da yeni etkinlikler sürüyor.

Tamriel müttefiklerinden birine dahil olup Cyrodiil’e gitmeye hazır mısınız? Sevilen MMORPG oyunu The Elder Scrolls Online’da Midyear Mayhem PvP etkinliği başladı. Bu etkinlik sırasında oyuncular iki kat tecrübe puanı ile Alliance Point (AP) kazanacaklar. Aynı zamanda başka özel ödüller de oyuncuları bekliyor.

Midyear Mayhem etkinliği bugünden itibaren başlarken, 21 Ocak 2019 Pazartesi gününe kadar devam edecek. Bu etkinlik boyunca Alliance War, Battlegrounds ve Imperial City alanlarında kazandığınız bütün tecrübe puanları ve AP iki kat olarak yansıyacak. Yani hem karakterinizin seviyesini artırabilecek, hem de fazladan AP kasabileceksiniz.

Etkinlik sırasında oyuncular Scroll of Pelinal’s Ferocity adlı bir parşömen kullanacak ve karşılığında 2 saatlik geçici buff kazanacak. Fakat süresi dolduğunda parşömeni tekrar kullanabileceksiniz. Geçerli olduğu süre obyunca öldürdüğünüz oyunculardan iki kat EXP ve AP alacaksınız. Aynı zamanda çeşitli başarımları tamamlayarak özel, toplanabilir eşyaları da elde edebileceksiniz. Fakat hatırlatalım, bu başarımları tamamlamak için Imperial City DLC’sine ya da ESO Plus’a sahip olmanız şart.

PvP etkinliklerine katılarak aynı zamanda Pelinal’s Midyear Boon kutuları da elde edebilirsiniz. Bu kutular aynı zamanda günlük PvP görevleriyle de veriliyor ve içlerinden Transmute kristalleri, tamir kitleri, Prismatic rün taşları ve dahası çıkıyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol