Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Eşli Oynanışa Dayanan ‘Hyper Light Breaker’ Duyuruldu

Hyper Light Drifter'ın devam oyunu olan Hyper Light Breaker duyuruldu. Devam oyununda tamamen üç boyutlu bir dünya ve eşli oynanış yer alacak.

Geliştirici Heart Machine, Hyper Light Breaker adlı Hyper Light Drifter’ın devam oyununu duyurdu ve 2023 baharında piyasaya sürecek. Dün tanıtılan oyun, Hyper Light Drifter ile aynı evrende geçecek.

Önümüzdeki yılın bahar aylarında Erken Erişim’e girecek olan oyun, keşfedilecek tamamen üç boyutlu bir dünyaya sahip olacak ve tek başına veya çevrimiçi işbirliği içinde oynanabilecek. Hyper Light Drifter‘ın piyasaya sürülmesinin altıncı yıldönümünü kutlayan duyuruyla birlikte yeni bir fragman da paylaşıldı. Gelin oyunun detaylarına yakından bakalım.

Hyper Light Breaker Tamamen Üç Boyutlu Olacak

Hyper Light Breaker

Hyper Light Breaker ayrıca birden fazla açık biyom, seyahet etmek için bir uçan kaykay ile planör ve çok çeşitli silahlar içerecek. Oyuncular ayrıca Steam sayfasının “Üs Kurma” olarak adlandırdığı bir mekanik ile, oyun içi ilerlemenin oyunun merkezi merkezine yeni “renkli karakterler ve kalıcı yükseltmeler” getireceği yeri de geliştirebilecek.

Heart Machine’den Alx Preston, bir Xplay röportajında, Hyper Light Breaker’ın geliştiricinin önceki projelerinden çok farklı bir oyun olduğunu söyledi ve “üslup ve temel olarak onlarla çok fazla DNA paylaşmasına rağmen bambaşka bir deneyim sunacak” açıklamasında bulundu. Heart Machine’in en son oyunu, 2016’da Hyper Light Drifter’ı piyasaya sürdükten sonra stüdyonun üç boyutlu tasarıma ilk adımı olan geçen yılki Solar Ash‘ti. Hyper Light Breaker, Gearbox Publishing tarafından yayınlanacak ve PC’nin yanı sıra başka hangi platformlarda çıkacağı henüz belli değil.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.